- Domov
- Kuchyňa
- Jedálenské stoly
- Rozkladací jedálenský stôl OLIVIA
Rozkladací jedálenský stôl OLIVIA
Telefonická objednávka
Rozkladací jedálenský stôl OLIVIA sa hodí nielen do domácností, ale svoje miesto určite nájde aj v bare, hoteli či reštaurácii. V prípade potreby jednoducho rozložíte do dĺžky až 141 cm.
Vzhľad stola vyzdvihujú dokonalé detaily a jemné tvary. Vrchná doska je vyrobená z laminovanej MDF, drevenie dyhy a konštrukcia je z masívneho dreva.
Stôl je dodávaný samostatne, stoličky nie sú súčasťou.
Farba:
biela
krémová
orech
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
lakovaná MDF / masívne drevo / drevená dyha
Rozmery:
šírka: 106 - 141 cm
hĺbka: 106 cm
výška: 76 cm
Hmotnosť:
33 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Retro, Rustikálny |
| TVAR | Oválny |
| ŠÍRKA | 106 cm, 141 cm |
| HĹBKA | 106 cm |
| VÝŠKA | 76 cm |
| HMOTNOSŤ | 33 kg |
| MATERIÁL | Dyha, MDF doska, Masívne drevo |
| ROZKLADACIA | Áno |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 4 osoby, 5 osob, 6 osob |
| TYP STOLA | Jedálenský, Rozkladací |
| MATERIÁL NÔH | Masívne drevo |
| NOHY STOLA | 4 nohy, Atypické |
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Retro, Rustikálny |
| TVAR | Oválny |
| ŠÍRKA | 106 cm, 141 cm |
| HĹBKA | 106 cm |
| VÝŠKA | 76 cm |
| HMOTNOSŤ | 33 kg |
| MATERIÁL | Dyha, MDF doska, Masívne drevo |
| ROZKLADACIA | Áno |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 4 osoby, 5 osob, 6 osob |
| TYP STOLA | Jedálenský, Rozkladací |
| MATERIÁL NÔH | Masívne drevo |
| NOHY STOLA | 4 nohy, Atypické |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Konzolová jedálenská stolička NYX Dekorhome
Konzolová jedálenská stolička NYX Dekorhome
Sivá
Nie je skladom
232 €
Tmavosivá
Nie je skladom
229.20 €
Světle šedá
Odoslanie do 14 dní
240.90 €
Drevená stolička DARIUSZ 2
Jedálenská stolička 2 ks DIRKÉ Dekorhome
Jedálenská stolička 2 ks DIRKÉ Dekorhome
Tmavosivá
Odoslanie do 14 dní
240.90 €
Světle šedá
Odoslanie do 14 dní
240.90 €





