- Domov
- Kuchyňa
- Jedálenské stoly
- Jedálenský stôl TYRÓ Dekorhome
Jedálenský stôl TYRÓ Dekorhome
Telefonická objednávka
Štýlový drevený jedálenský stôl má industriálny design a skvele zapadne do vašej jedálne alebo kuchyne.
Jedálenský stôl má dosku vyrobenú z masívneho akáciového dreva s hrúbkou 3,5 cm. Jeho celkový industriálny vzhľad završujú pevné oceľové nohy.
K stolu odporúčame lavicu z rovnakej série.
Dôležitá poznámka: Kresba dreva sa môže líšiť kus od kusu, takže je každý kus nábytku úplne jedinečný. Výber kusu na dodanie je náhodný.
Farba:
hnedá / antracit
Materiál:
masívne akáciové drevo / kov
Rozmery:
šírka: 15 cm
hĺbka: 90 cm
výška: 75 cm
hrúbka dosky: 3,5 cm
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Industriálny |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 175 cm |
| HĹBKA | 90 cm |
| VÝŠKA | 75 cm |
| MATERIÁL | Kov, Masívne drevo |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| ROZKLADACIA | Nie |
| TYP STOLA | Jedálenský |
| MATERIÁL DOSKY | Masívne drevo |
| HRÚBKA DOSKY | 3,5 cm |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 2 nohy |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Industriálny |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 175 cm |
| HĹBKA | 90 cm |
| VÝŠKA | 75 cm |
| MATERIÁL | Kov, Masívne drevo |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| ROZKLADACIA | Nie |
| TYP STOLA | Jedálenský |
| MATERIÁL DOSKY | Masívne drevo |
| HRÚBKA DOSKY | 3,5 cm |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 2 nohy |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty7
Závesná lampa 2 ks kov Dekorhome
Závesná lampa 2 ks čierna / zlatá Dekorhome
Závesná lampa 2 ks čierna / zlatá Dekorhome
40 cm Odoslanie do 10 dní 110.50 € 50 cm Odoslanie do 10 dní 192.90 €TV stolík ATLAS Dekorhome
TV stolík ATLAS Dekorhome
Akácia
Odoslanie do 14 dní
650.40 €
Sheeshamové drevo
Odoslanie do 14 dní
684.90 €










