- Domov
- Kuchyňa
- Jedálenské stoly
- Jedálenský stôl ZETHOS Dekorhome
Jedálenský stôl ZETHOS Dekorhome
Telefonická objednávka
Tento luxusný jedálenský stôl z extravagantnej nábytkovej série ZETHOS je navrhnutý v barokovom štýle, pre ktorý sú charakteristické zakrivené línie a kombinácia vysoko kvalitných materiálov.
Pôsobivý dizajn tohto jedálenského stola definujú elegantne zakrivené nohy z leštenej nerezovej ocele stola a mliečnej, čiernej alebo mramorovanej opálovej sklo dosky stola. Vzhľadom na to, že materiál je obzvlášť nenáročný na údržbu, budete sa z nového jedálenského stola tešiť veľmi dlho.
Vďaka svojim veľkorysým rozmerom pojme tento stôl až desať ľudí, takže je ideálny na veľkú rodinnú večeru alebo večer s priateľmi.
Farba:
čierna / chróm
biela / strieborná
bielosivý mramor / strieborná
čierna / zlatá
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
sklo / kov
Rozmery:
šírka: 200 cm
hĺbka: 105 cm
výška: 75 cm
hrúbka sklenenej dosky: 1 cm
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Art Deco, Barokový, Elegantný |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 200 cm |
| HĹBKA | 105 cm |
| VÝŠKA | 75 cm |
| MATERIÁL | Kov, Sklo |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| TYP STOLA | Jedálenský |
| MATERIÁL DOSKY | Sklo |
| HRÚBKA DOSKY | 1 cm |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| VYSOKÝ LESK | Áno |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Konzolový stolík ZETHOS Dekorhome
Jedálenská lavica ZETHOS Dekorhome
Jedálenská lavica ZETHOS Dekorhome
Čierna
Odoslanie do 14 dní
184.60 €
Sivá
Odoslanie do 14 dní
284 €
Chesterfield jedálenská stolička 2 ks ZETHOS Dekorhome
Chesterfield jedálenská stolička 2 ks ZETHOS Dekorhome
Čierna
Odoslanie do 14 dní
434.90 €
Sivá
Nie je skladom
465 €
Krémová
Odoslanie do 14 dní
615 €
Modrá
Odoslanie do 14 dní
611.60 €
Černá / zlatá
Nie je skladom
482.30 €
Šedá / zlatá
Odoslanie do 14 dní
611.60 €
Jedálenská stolička 2 ks ZETHOS Dekorhome
Jedálenská stolička 2 ks ZETHOS Dekorhome
Čierna
Odoslanie do 14 dní
434.90 €
Sivá
Odoslanie do 14 dní
434.90 €
Zlatá
Odoslanie do 14 dní
482.30 €
Šedá / zlatá
Odoslanie do 14 dní
482.30 €
Chesterfield jedálenská stolička 2 ks ZETHOS Dekorhome
Chesterfield jedálenská stolička 2 ks ZETHOS Dekorhome
Čierna
Nie je skladom
417.60 €
Sivá
Odoslanie do 14 dní
476.70 €
Béžová
Odoslanie do 14 dní
434.90 €
Jedálenská stolička PRINCE VELVET
Chesterfield taburet ZETHOS Dekorhome
Chesterfield taburet ZETHOS Dekorhome
Hnedá
Odoslanie do 14 dní
305.60 €
Sivá
Nie je skladom
284 €
Krémová
Odoslanie do 14 dní
284 €
Smaragdová
Nie je skladom
274.50 €
Hořčicová
Odoslanie do 14 dní
284 €
Chesterfield taburet ZETHOS Dekorhome
Chesterfield taburet ZETHOS Dekorhome
Čierna
Odoslanie do 14 dní
90.10 €
Ružová
Odoslanie do 14 dní
90.10 €
Sivá
Odoslanie do 14 dní
90.10 €
Smaragdová
Odoslanie do 14 dní
90.10 €
























