- Domov
- Kuchyňa
- Jedálenské stoly
- Rozkladací jedálenský stôl PALLAS CERAMIC
Rozkladací jedálenský stôl PALLAS CERAMIC
Telefonická objednávka
Dizajnový rozkladací jedálenský stôl PALLAS CERAMIC je charakteristický svojim netradičným vzhľadom a nadčasovým prevedením. Stôl ponúka možnosť rozloženia až na dĺžku 210 cm, vďaka čomu je možné k stolu naraz usadiť až 8 odob. Svoje miesto nájde nielen v domácnostiach, ale skvele doplnia aj interiéry reštaurácií či hotelov.
Horná doska stola je vyrobená z MDF a potiahnutá vrstvou kvalitnej talianskej keramiky s efektom sivého mramoru, stabilná podnož je z MDF s podstavcom z brúsenej ocele.
Farba:
sivý mramor / čierna / strieborná
Materiál:
MDF / keramika / kov
Rozmery:
šírka: 160 - 210 cm
hĺbka: 90 cm
výška: 76 cm
rozmery podstavca: 92 x 48 cm
Hmotnosť:
122 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Industriálny |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 160 cm, 210 cm |
| HĹBKA | 90 cm |
| VÝŠKA | 76 cm |
| HMOTNOSŤ | 122 kg |
| MATERIÁL | Keramika, Kov, MDF doska |
| ROZKLADACIA | Áno |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 4 osoby, 5 osob, 6 osob, 8 osob a více |
| TYP STOLA | Jedálenský, Rozkladací |
| MATERIÁL DOSKY | Keramika, MDF doska |
| MATERIÁL NÔH | Kov, MDF doska |
| NOHY STOLA | 1 noha |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| VYSOKÝ LESK | Nie |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Industriálny |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 160 cm, 210 cm |
| HĹBKA | 90 cm |
| VÝŠKA | 76 cm |
| HMOTNOSŤ | 122 kg |
| MATERIÁL | Keramika, Kov, MDF doska |
| ROZKLADACIA | Áno |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 4 osoby, 5 osob, 6 osob, 8 osob a více |
| TYP STOLA | Jedálenský, Rozkladací |
| MATERIÁL DOSKY | Keramika, MDF doska |
| MATERIÁL NÔH | Kov, MDF doska |
| NOHY STOLA | 1 noha |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| VYSOKÝ LESK | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.









