- Domov
- Pracovňa
- Kancelárske stoličky a kreslá
- Kancelárska stolička SANTO
Kancelárska stolička SANTO
Telefonická objednávka
Moderná kancelárska stolička SANTO je čalúnená kombináciou látky a priedušnej sieťoviny v dvoch farebných variantoch: sivá a čierna. Stojí na plastovej podnoži zakončenej päťcípou ružicou s plastovými kolieskami. Disponuje plastovými opierkami na ruky.
Súčasťou otočnej stoličky je mechanizmus TILT. Jedná sa takmer o zhodnú mechaniku ako je tá hojdacia. Tento mechanizmus umožňuje nastaviť výšku sedadla a blokáciu operadla vo zvolenej polohe. Vďaka mechanizmu TILT ľahko premeníte stoličku na hojdaciu alebo klasickú. Počas dlhého sedenia odporúčame striedať funkciu hojdania a pevného zaistenia stoličky.
Farba:
sivá
čierna
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
látka / sieťovina / kov / plast
Rozmery:
šírka: 61 cm
hĺbka: 67 cm
výška: 104 - 114 cm
výška sedu: 48 - 58 cm
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 61 cm |
| HĹBKA | 67 cm |
| VÝŠKA | 104 cm, 114 cm |
| MATERIÁL | Látka, Plast, Sieťovina |
| VÝŠKA SEDU | 48 cm, 58 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Áno |
| POLOHOVACIE | Áno |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Áno |
| MECHANIZMUS | TILT |
| KOLIESKA | Plastová |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| TYP PODNOŽE | Plastový kríž, Otočná 360° |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 61 cm |
| HĹBKA | 67 cm |
| VÝŠKA | 104 cm, 114 cm |
| MATERIÁL | Látka, Plast, Sieťovina |
| VÝŠKA SEDU | 48 cm, 58 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Áno |
| POLOHOVACIE | Áno |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Áno |
| MECHANIZMUS | TILT |
| KOLIESKA | Plastová |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| TYP PODNOŽE | Plastový kríž, Otočná 360° |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Ochranná podložka pod stoličku ELLIE NEW typ 10
Ochranná podložka pod stoličku ELLIE NEW typ 9
Kancelársky kontajner NOTOS Dekorhome
Kancelársky kontajner NOTOS Dekorhome
Biela
Odoslanie do 14 dní
154.70 €
Černá / dub
Odoslanie do 14 dní
154.70 €













