- Domov
- Pracovňa
- Kancelárske stoličky a kreslá
- Kancelárska stolička Q-025
Kancelárska stolička Q-025
Telefonická objednávka
Štýlová kancelárska stolička je výškovo nastaviteľná, so zosilneným plastovým krížom striebornej farby a plastovými kolieskami vhodnými na koberec.
Sedák je čalúnený membránovou látkou a je vďaka svojmu polstrovaniu mimoriadne pohodlný. Operadlo v niekoľkých farebných variantoch je tvorené priedušnou sieťovinou MESH a zosilneným horným lemom čalúneným membránovou látkou.
Nosnosť stoličky je až 120 kg.
Farba:
sivá
tmavosivá (čierna)
červená
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
kov / sieťovina / membránová látka
Rozmery:
šírka: 62 cm
hĺbka: 50 cm
výška: 107 - 116 cm
výška sedu: 45 - 54 cm
Hmotnosť:
14 kg
Nosnosť:
120 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný, Nadčasový |
| ŠÍRKA | 62 cm |
| HĹBKA | 50 cm |
| VÝŠKA | 107 cm, 116 cm |
| HMOTNOSŤ | 14 kg |
| NOSNOSŤ | 120 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka, Membránová látka, Sieťovina |
| VÝŠKA SEDU | 45 cm, 54 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Áno |
| POLOHOVACIE | Nie |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Áno |
| MECHANIZMUS | TILT |
| KOLIESKA | Plastová |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| BEDERNÁ OPIERKA | Nie |
| TYP PODNOŽE | Kovový kríž, Otočná 360° |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný, Nadčasový |
| ŠÍRKA | 62 cm |
| HĹBKA | 50 cm |
| VÝŠKA | 107 cm, 116 cm |
| HMOTNOSŤ | 14 kg |
| NOSNOSŤ | 120 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka, Membránová látka, Sieťovina |
| VÝŠKA SEDU | 45 cm, 54 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Áno |
| POLOHOVACIE | Nie |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Áno |
| MECHANIZMUS | TILT |
| KOLIESKA | Plastová |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| BEDERNÁ OPIERKA | Nie |
| TYP PODNOŽE | Kovový kríž, Otočná 360° |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Písací stôl B-005
Písací stôl s úložným priestorom BOREAS Dekorhome
Kancelársky kontajner NOTOS Dekorhome
Kancelársky kontajner NOTOS Dekorhome
Biela
Odoslanie do 14 dní
154.70 €
Černá / dub
Odoslanie do 14 dní
154.70 €
Uzamykateľná kancelárska skriňa kov Dekorhome
Uzamykateľná kancelárska skriňa kov Dekorhome
Zelená
Odoslanie do 10 dní
237.90 €
Červená
Odoslanie do 10 dní
287.60 €
Modrá
Odoslanie do 10 dní
234.70 €
Světle šedá
Odoslanie do 10 dní
319.90 €
Kancelárska zostava JOHAN 2 NEW
Kancelárska zostava JOHAN 2 NEW
Biela
Odoslanie do 14 dní
679.90 €
Dub sonoma
Odoslanie do 14 dní
679.90 €
Dub craft
Nie je skladom
506.20 €
Kancelársky regál nízky JOHAN 2 NEW 03
Kancelársky regál nízky JOHAN 2 NEW 03
Biela
Odoslanie do 14 dní
81.60 €
Dub sonoma
Odoslanie do 14 dní
81.60 €
Dub craft
Odoslanie do 14 dní
63.50 €





