- Domov
- Pracovňa
- Kancelárske stoličky a kreslá
- Kancelárske kreslo FELTON NEW
Kancelárske kreslo FELTON NEW
Telefonická objednávka
Na scénu prichádza kancelárske kreslo s prešívanou opierkou chrbta FELTON, ktorého dizajn je očarujúce už na prvý pohľad.
Kombináciu ružové Velvet látky so sivou doplňuje chrómová podstava. Pôsobí romanticky a krásne dotvorí štýl vo vašej pracovni. Obsahuje robustný chrómovou podnož s pogumovanými kolieskami, o ktorých je známe, že sú šetrné k podlahe. Taktiež uľahčujú pohyb a manipuláciu s kreslom v priestore.
FELTON disponuje funkciou výškového polohovania, čo pocit komfortného sedenia priamo znásobuje. Inšpirujte sa naším kreslom a dodajte šarm svojej kancelárii.
Farba:
ružová / sivá
Materiál:
látka Velvet / kov
Rozmery:
šírka: 58 cm
hĺbka: 61 cm
výška: 81 - 89 cm
šírka sedu: 43 cm
hĺbka sedu: 45 cm
výška sedu: 43 - 51 cm
výška chrbtovej opierky: 42 cm
šírka chrbtovej opierky: 52 cm
oderuodolnosť látky podľa testu Martindale: 85 000 oder
Nosnosť:
110 kg
Hmotnosť:
9 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný, Elegantný |
| ŠÍRKA | 56 cm |
| HĹBKA | 61 cm |
| VÝŠKA | 81 cm, 89 cm |
| HMOTNOSŤ | 9 kg |
| NOSNOSŤ | 110 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka |
| ŠÍRKA SEDU | 43 cm |
| HĹBKA SEDU | 45 cm |
| VÝŠKA SEDU | 43 cm, 51 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Áno |
| POLOHOVACIE | Nie |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| KOLIESKA | Pogumovaná |
| VÝŠKA OPIERKY CHRBTA | 42 cm |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| TYP PODNOŽE | Kovový kríž |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný, Elegantný |
| ŠÍRKA | 56 cm |
| HĹBKA | 61 cm |
| VÝŠKA | 81 cm, 89 cm |
| HMOTNOSŤ | 9 kg |
| NOSNOSŤ | 110 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka |
| ŠÍRKA SEDU | 43 cm |
| HĹBKA SEDU | 45 cm |
| VÝŠKA SEDU | 43 cm, 51 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Áno |
| POLOHOVACIE | Nie |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| KOLIESKA | Pogumovaná |
| VÝŠKA OPIERKY CHRBTA | 42 cm |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| TYP PODNOŽE | Kovový kríž |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty3
Písací stôl drevotrieska Dekorhome
Písací stôl drevotrieska Dekorhome
Biela
Odoslanie do 10 dní
55.20 €
Čierna
Nie je skladom
74.80 €
Sivá
Nie je skladom
81.80 €
Bílá lesk
Nie je skladom
61.50 €
Šedá lesk
Nie je skladom
78.80 €
Dub sonoma
Odoslanie do 10 dní
55.20 €
Bílá / dub sonoma
Nie je skladom
91.20 €
Beton
Odoslanie do 10 dní
53.60 €
Černá lesk
Nie je skladom
74.90 €








