- Domov
- Pracovňa
- Kancelárske stoličky a kreslá
- Čalúnené
- Kancelárske kreslo MADOX NEW
Kancelárske kreslo MADOX NEW
Kód produktu: 0000408125
Telefonická objednávka
KANCELÁRSKE KRESLO MADOX NEW
Je všeobecne známe, že v upravenej a pohodlne zariadenej kancelárii sa pracuje lepšie. Dôležitou súčasťou každej kancelárie je nepochybne kvalitné kancelárske kreslo. MADOX NEW je nielen kreslo, ktoré dobre vyzerá, ale poskytuje aj maximálny komfort počas celého pracovného dňa.
PRISPÔSOBIVOSŤ A POHODLIE PRE DLHÉ PRACOVNÉ HODINY
Samozrejmosťou je nastaviteľná výška sedenia, funkcia otáčania a funkcia hojdania, ktorá prináša príjemný relax. Vybavené je univerzálnymi kolieskami, ktoré umožňujú hladký pohyb na tvrdých aj mäkkých podlahách.
FUNKČNOSŤ A ESTETIKA V JEDNOM
Čierna ekokoža, čalúnené plastové opierky a stabilná kovová chrómovaná päťcípa ružica robia z kresla MADOX NEW nestarnúci, nesmrteľný skvost. Odolný materiál zaistí, že tento krásavec si zachová svoj mladistvý vzhľad dlhé roky.

TECHNICKÉ PARAMETRE
Farba:
čierna / chróm
Materiál:
ekokoža / kov / plast
Rozmery:
šírka: 65 cm
hĺbka: 75 cm
výška: 112 - 122 cm
šírka sedu: 52 cm
hĺbka sedu: 54 cm
výška sedu: 50 - 60 cm
chrbtová opierka: 50 x 69 cm
Nosnosť:
130 kg
Hmotnosť:
17,6 kg

MONTÁŽ
Tovar je dodávaný v rozloženom stave v kartónovom obale. Jednoduchá montáž je možná vďaka priloženému montážnemu návodu.
Zobraziť viac
Parametre
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný, Elegantný |
| ŠÍRKA | 65 cm |
| HĹBKA | 75 cm |
| VÝŠKA | 112 cm, 122 cm |
| HMOTNOSŤ | 17,6 kg |
| NOSNOSŤ | 130 kg |
| MATERIÁL | Eko koža, Kov, Plast |
| ŠÍRKA SEDU | 52 cm |
| HĹBKA SEDU | 54 cm |
| VÝŠKA SEDU | 50 cm, 60 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Áno |
| POLOHOVACIE | Áno |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Áno |
| KOLIESKA | Plastová |
| VÝŠKA OPIERKY CHRBTA | 69 cm |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| TYP PODNOŽE | Plastový kríž, Otočná 360° |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný, Elegantný |
| ŠÍRKA | 65 cm |
| HĹBKA | 75 cm |
| VÝŠKA | 112 cm, 122 cm |
| HMOTNOSŤ | 17,6 kg |
| NOSNOSŤ | 130 kg |
| MATERIÁL | Eko koža, Kov, Plast |
| ŠÍRKA SEDU | 52 cm |
| HĹBKA SEDU | 54 cm |
| VÝŠKA SEDU | 50 cm, 60 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Áno |
| POLOHOVACIE | Áno |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Áno |
| KOLIESKA | Plastová |
| VÝŠKA OPIERKY CHRBTA | 69 cm |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| TYP PODNOŽE | Plastový kríž, Otočná 360° |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
zákazníků doporučuje
0
uživatelských recenzíZobrazit recenze
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Ochranná podložka pod stoličku ELLIE NEW typ 10
Odoslanie do 14 dní
32.40 €
39.50 €
Přidat do oblíbených
Ochranná podložka pod stoličku ELLIE NEW typ 9
Odoslanie do 14 dní
20.10 €
24.30 €
Přidat do oblíbených
Stolová lampa MELEAGROS Dekorhome
Prijímame predobjednávky
od 103 €
188.10 €
Přidat do oblíbených


















