- Domov
- Osvetlenie
- Osvetlenie podľa miestností
- Osvetlenie do spálne
- Stolová lampa ZUMBA
Stolová lampa ZUMBA
Telefonická objednávka
Jednoduchá stolná lampa vyrobená z kovu. Ozdobné línie sú ručne maľované čiernou farbou pričom tienidlo a základňa sú biele. Rameno lampy aj tienidlo si môžete nastaviť podľa potrieb.
Lampa sa bude skvele hodiť ako do obývačky, spálne, tak aj detskej izby.
Odporúčame kombinovať s ďalšími svetlami zo série ZUMBA.
Farba:
biela / čierna
Materiál:
kov
Rozmery:
šírka: 15 cm
hĺbka: 35 cm
výška: 38 cm
priemer tienidla: 11,5 cm
pätica: 1 x E14 max. 40W
Hmotnosť:
1,3 kg
| FARBA |
|
|---|---|
| URČENIE PODĽA MIESTNOSTÍ | Spálňa, Detská izba, Pracovňa / kancelária |
| ŠTÝL | Moderný, Nadčasový |
| ŠÍRKA | 32 cm |
| HĹBKA | 35 cm |
| VÝŠKA | 38 cm |
| HMOTNOSŤ | 1,3 kg |
| MATERIÁL | Kov |
| TYP LAMPY | Stojace |
| POČET TIENIDIEL | 1 |
| ZÁVIT PRE ŽIAROVKU | E14 |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Odkladací stolík EUNOMIA Dekorhome
Konferenčný stolík THESEUS Dekorhome
Konferenčný stolík THESEUS Dekorhome
Sivá
Nie je skladom
279.70 €
Mangovník
Odoslanie do 14 dní
279.70 €
Stojacia lampa KAINEUS Dekorhome
Stojacia lampa KAINEUS Dekorhome
Biela
Odoslanie do 14 dní
426.30 €
Šedohnedá taupe
Odoslanie do 14 dní
426.30 €





