- Domov
- Pracovňa
- Kancelárske stoličky a kreslá
- Kancelárske kreslo RELAX 2
Kancelárske kreslo RELAX 2
Kód produktu: V-CH-RELAX_2-FOT-C.POPIEL
Telefonická objednávka
Kancelárske kreslo je potiahnutá látkou odolnou proti pretrhnutiu a oderu.
Kreslo je vybavené mechanikou TILT, ktorá umožňuje jednoduché nastavenie výšky sedadla s možnosťou zablokovania v základnej polohe.
Zvýšený operadlo nahrádza klasickú hlavovú opierku a zmierňuje bolesti krčnej chrbtice.
Nastavenie výšky kresla obstaráva plynový piest, ktorý sa ovláda páčkou pod sedákom.
Kríž stoličky je kovový a jej ľahký pohyb po každom type podlahy zaisťuje päť kvalitných pogumovaných koliesok.
Farba:
tmavosivá
Rozmery:
výška: 110 - 118 cm
šírka: 64 cm
hĺbka: 75 cm
výška sedu: 46 - 54 cm
Nosnosť:
100 kg
Hmotnosť:
16,5 kg
Dodává sa v demonte.
Zobraziť viac
Parametre
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 64 cm |
| HĹBKA | 75 cm |
| VÝŠKA | 110 cm, 118 cm |
| HMOTNOSŤ | 16,5 kg |
| NOSNOSŤ | 100 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka, Plast |
| VÝŠKA SEDU | 46 cm, 54 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Áno |
| POLOHOVACIE | Nie |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| KOLIESKA | Pogumovaná |
| OPIERKA HLAVY | Ano |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| TYP PODNOŽE | Kovový kríž |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 64 cm |
| HĹBKA | 75 cm |
| VÝŠKA | 110 cm, 118 cm |
| HMOTNOSŤ | 16,5 kg |
| NOSNOSŤ | 100 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka, Plast |
| VÝŠKA SEDU | 46 cm, 54 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Áno |
| POLOHOVACIE | Nie |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| KOLIESKA | Pogumovaná |
| OPIERKA HLAVY | Ano |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| TYP PODNOŽE | Kovový kríž |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty5
Regál RIOMA TYP 02
Skladom
u vás do 06.05.2026
od 179.90 €
219.50 €
Přidat do oblíbených


