- Domov
- Detská izba
- Detské písacie stoly
- Písací stôl FINO
Písací stôl FINO
Kód produktu: V-UA-FINO
Telefonická objednávka
Písací stôl FINO je vyrobený z laminovanej drevotriesky v dvoch farebných variantoch: dub zlatý / biela a dub wotan / antracit.
Súčasťou stola je otvorený úložný priestor s 2 policami.
Farba:
dub zlatý / biela
dub wotan / antracit
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
laminovaná drevotrieska
Rozmery:
šírka: 120 cm
hĺbka: 57 cm
výška: 85 cm
Nosnosť:
15 kg
Hmotnosť:
22 kg
Dodáva sa v demonte.
Zobraziť viac
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 57 cm |
| HĹBKA | 120 cm |
| VÝŠKA | 85 cm |
| HMOTNOSŤ | 22 kg |
| NOSNOSŤ | 15 kg |
| ROZKLADACIA | Nie |
| TYP STOLA | Písací |
| MATERIÁL DOSKY | DTD doska |
| MATERIÁL NÔH | DTD doska |
| NOHY STOLA | Atypické |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty5
Regál BAKI NEW TYP 1
Odoslanie do 14 dní
JAR5
EXTRA ZĽAVA -
5%
Cena s kupónom 39 €
40.60 €
50.80 €
Přidat do oblíbených
Detská stolička MATRIX
Dostupnosť podľa variant
JAR5
EXTRA ZĽAVA -
5%
Cena s kupónom 69 €
od 68.50 €
75.70 €
Přidat do oblíbených
Nástenná polička P-008 súprava 3 ks
Varianty produktu
Biela
Skladom
14.30 €
Čierna
Skladom
14.30 €
Dub sonoma
Skladom
14.30 €
Nástenná polička P-008 súprava 3 ks
Biela
Skladom
14.30 €
Čierna
Skladom
14.30 €
Dub sonoma
Skladom
14.30 €
Skladom
JAR5
EXTRA ZĽAVA -
5%
Cena s kupónom 14 €
14.30 €
15.90 €
Přidat do oblíbených
Kancelárske kreslo SATURN
JAR5
EXTRA ZĽAVA -
5%
Cena s kupónom 118 €
124.60 €
136 €
Přidat do oblíbených
Kancelárske kreslo AFRA
Odoslanie do 14 dní
JAR5
EXTRA ZĽAVA -
5%
Cena s kupónom 204 €
215.10 €
251.60 €
Přidat do oblíbených










