- Domov
- Pracovňa
- Kancelárske stoličky a kreslá
- Kancelárske kreslo s podnožkou ALVIN
Kancelárske kreslo s podnožkou ALVIN
Telefonická objednávka
Kancelárske kreslo ALVIN v reprezentatívnom vzhľadu je čalúnené čiernou eko kožou. Vďaka výsuvnej podnožce si môžete dopriať relaxáciu i počas práce.
Pevné podrúčky sú pre väčšie pohodlie potiahnuté čiernou eko kožou. Kovový kríž z chrómovanej ocele zaistí stabilitu, plastové kolieska sú pogumovaná.
Zvýšený operadlo chrbta a ergonomicky tvarované sedadlo zaistí príjemné sedenie.
Kreslo využíva mechanizmu TILT, ktorý umožňuje jednoduchú reguláciu výšky sedadla. Pomocou skrutky pod sedákom je možné nastaviť voľné húpanie alebo blokáciu vertikálnej polohy počas práce.
Stolička je určená na sedenie v jednozmennej prevádzke a v bežnom kancelárskom prostredí či domácnosti.
Farba:
čierna
Materiál:
eko koža / chrómovaná oceľ / plast
Rozmery:
Šírka: 66 cm
Hĺbka: 70 cm
Výška: 118 - 128 cm
Výška sedadla: 55 - 62 cm
Nosnosť:
120 kg
Hmotnosť:
21,5 kg
Dodáva sa v demonte.
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 66 cm |
| HĹBKA | 70 cm |
| VÝŠKA | 118 cm, 128 cm |
| HMOTNOSŤ | 21,5 kg |
| NOSNOSŤ | 120 kg |
| MATERIÁL | Eko koža, Kov, Plast |
| VÝŠKA SEDU | 55 cm, 62 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Áno |
| POLOHOVACIE | Áno |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Áno |
| KOLIESKA | Pogumovaná |
| OPIERKA HLAVY | Ano |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| TYP PODNOŽE | Kovový kríž |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 66 cm |
| HĹBKA | 70 cm |
| VÝŠKA | 118 cm, 128 cm |
| HMOTNOSŤ | 21,5 kg |
| NOSNOSŤ | 120 kg |
| MATERIÁL | Eko koža, Kov, Plast |
| VÝŠKA SEDU | 55 cm, 62 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Áno |
| POLOHOVACIE | Áno |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Áno |
| KOLIESKA | Pogumovaná |
| OPIERKA HLAVY | Ano |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| TYP PODNOŽE | Kovový kríž |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty2
Písací stôl s regálom 120x60 cm Dekorhome
Písací stôl s regálom 120x60 cm Dekorhome
Biela
Odoslanie do 10 dní
215.20 €
Bílá / dub
Odoslanie do 10 dní
219.90 €
Regál sa 30 policami Dekorhome
Regál sa 30 policami Dekorhome
Biela
Odoslanie do 10 dní
209.70 €
Čierna
Nie je skladom
227.70 €
Sivá
Nie je skladom
218.30 €
Bílá lesk
Nie je skladom
209.90 €
Šedá lesk
Nie je skladom
196.10 €
Dub sonoma
Odoslanie do 10 dní
203.70 €
Bílá / dub sonoma
Nie je skladom
205.50 €
Beton
Odoslanie do 10 dní
175.80 €
Černá lesk
Nie je skladom
260.80 €













