- Domov
- Pracovňa
- Pracovné stoly
- Písacie stoly
- Písací stôl s regálom 120x60 cm Dekorhome
Písací stôl s regálom 120x60 cm Dekorhome
Telefonická objednávka
Náš moderný písací stôl je skvelým doplnkom do vašej kancelárie alebo študovne.
Stôl tvorí doska z drevotriesky a oceľové nohy. Je stabilný, odolný a nenáročný na údržbu. 4 veľké priehradky po strane stola vám poskytnú veľa priestoru, kam si môžete ukladať svoje študijné potreby, ako sú knižky, zložky a iné nevyhnutnosti, ktoré potrebujete mať po ruke. Vďaka melamínové povrchovej úprave sa dá stôl ľahko čistiť vlhkou handričkou.
Stôl sa ľahko zostavuje.
Farba:
biela
biela / dub
Výber farby zvoľte vo variantoch produktu.
Materiál:
řevotříska s melamínovou povrchovou úpravou / oceľový rám
Rozmery:
šírka: 120 cm
hĺbka: 60 cm
výška: 75 cm
Hmotnosť:
24,8 kg
Dodávané v demonte.

| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Praktický |
| ŠÍRKA | 120 cm |
| HĹBKA | 60 cm |
| VÝŠKA | 75 cm |
| HMOTNOSŤ | 24,8 kg |
| MATERIÁL | DTD doska, Kov |
| ROZKLADACIA | Nie |
| TYP STOLA | PC stôl, Počítačový, Pracovný, Písací |
| MATERIÁL DOSKY | DTD doska |
| MATERIÁL NÔH | DTD doska, Kov |
| NOHY STOLA | 3 nohy, Atypické |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| POČET POLÍC | 4 |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Praktický |
| ŠÍRKA | 120 cm |
| HĹBKA | 60 cm |
| VÝŠKA | 75 cm |
| HMOTNOSŤ | 24,8 kg |
| MATERIÁL | DTD doska, Kov |
| ROZKLADACIA | Nie |
| TYP STOLA | PC stôl, Počítačový, Pracovný, Písací |
| MATERIÁL DOSKY | DTD doska |
| MATERIÁL NÔH | DTD doska, Kov |
| NOHY STOLA | 3 nohy, Atypické |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| POČET POLÍC | 4 |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.












