- Domov
- Pracovňa
- Kancelárske stoličky a kreslá
- Čalúnené
- Kancelárske kreslo SETON
Kancelárske kreslo SETON
Telefonická objednávka
KANCELÁRSKE KRESLO SETON
Kancelárske kreslo SETON je štýlový a praktický spoločník, ktorý spríjemní každý pracovný deň. Stabilná plastová konštrukcia a univerzálne kolieska zabezpečujú plynulý pohyb a sú vhodné na tvrdé aj mäkké podlahy. Elegantné sivé alebo čierné prevedenie zaručí, že SETON zapadne do každého moderného interiéru.
POHODLIE BEZ KOMPROMISOV
Vysoké operadlo s priedušnou sieťovinou poskytuje spoľahlivú oporu chrbtici aj pri dlhom sedení, zatiaľ čo ergonomický tvar a opierky na ruky sa postarajú o maximálny komfort. Podrúčky je možné jednoducho sklopiť, vďaka čomu kreslo ľahko prispôsobíte aktuálnym potrebám. Samozrejmosťou je nastaviteľná výška sedenia, funkcia otáčania a funkcia hojdania, ktorá prináša príjemný relax.
ELEGANTNÝ DIZAJN
Čalúnené je kvalitnou sivou alebo čiernou sieťovinou, ktorá pôsobí elegantne a štýlovo. Univerzálne kolieska sú vhodné na tvrdé aj mäkké podlahy.
- čierna
- sivá
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.

TECHNICKÉ PARAMETRE
Materiál:
sieťovina / plast
Rozmery:
šírka: 64 cm
hĺbka: 60 cm
výška: 107 - 117 cm
šírka sedu: 52 cm
hĺbka sedu: 51 cm
výška sedu: 46 - 54 cm
chrbtová opierka: 43x66 cm
Nosnosť:
110 kg
Hmotnosť:
13,5 kg

MONTÁŽ
Tovar je dodávaný v rozloženom stave v kartónovom obale. Jednoduchá montáž je možná vďaka priloženému montážnemu návodu.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný, Elegantný |
| ŠÍRKA | 64 cm |
| HĹBKA | 60 cm |
| VÝŠKA | 107 cm, 117 cm |
| HMOTNOSŤ | 13,5 kg |
| NOSNOSŤ | 110 kg |
| MATERIÁL | Plast, Sieťovina |
| ŠÍRKA SEDU | 52 cm |
| HĹBKA SEDU | 51 cm |
| VÝŠKA SEDU | 46 cm, 54 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Áno |
| POLOHOVACIE | Áno |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Áno |
| KOLIESKA | Plastová |
| VÝŠKA OPIERKY CHRBTA | 66 cm |
| OPIERKA HLAVY | Ano |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| TYP PODNOŽE | Plastový kríž, Otočná 360° |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Sklopné |
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný, Elegantný |
| ŠÍRKA | 64 cm |
| HĹBKA | 60 cm |
| VÝŠKA | 107 cm, 117 cm |
| HMOTNOSŤ | 13,5 kg |
| NOSNOSŤ | 110 kg |
| MATERIÁL | Plast, Sieťovina |
| ŠÍRKA SEDU | 52 cm |
| HĹBKA SEDU | 51 cm |
| VÝŠKA SEDU | 46 cm, 54 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Áno |
| POLOHOVACIE | Áno |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Áno |
| KOLIESKA | Plastová |
| VÝŠKA OPIERKY CHRBTA | 66 cm |
| OPIERKA HLAVY | Ano |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| TYP PODNOŽE | Plastový kríž, Otočná 360° |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Sklopné |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.

















