- Domov
- Pracovňa
- Kancelárske stoličky a kreslá
- Kancelárske kreslo TALON
Kancelárske kreslo TALON
Telefonická objednávka
Elegantné kancelárske kreslo TALON s originálnou a dizajnovou chrbtovou opierkou upúta pozornosť na prvý pohľad.
Stolička je čalúnená priezviskom v niekoľkých farebných variantoch. Chrbtová opierka je tvorená kovovou konštrukciou s nápadito prepletenou látkou. Stabilitu zaisťuje kovová podnož lakovaná čiernou farbou a zakončená ružicou s plastovými kolieskami. Disponuje nastaviteľnou výškou sedu pomocou páčky pod sedadlom.
Farba:
béžová / čierna
ružová / čierna
sivá / čierna
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
látka / kov / plast
Rozmery:
šírka: 55 cm
hĺbka: 60 cm
výška: 75 - 85 cm
šírka sedu: 46 cm
hĺbka sedu: 46 cm
výška sedu: 43 - 53 cm
hrúbka sedadla: 5 cm
Nosnosť:
100 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný, Elegantný |
| ŠÍRKA | 55 cm |
| HĹBKA | 60 cm |
| VÝŠKA | 75 cm, 85 cm |
| NOSNOSŤ | 100 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka |
| ŠÍRKA SEDU | 46 cm |
| HĹBKA SEDU | 46 cm |
| VÝŠKA SEDU | 43 cm, 53 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Áno |
| POLOHOVACIE | Nie |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| MECHANIZMUS | Základný |
| KOLIESKA | Plastová |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| TYP PODNOŽE | Kovový kríž, Otočná 360° |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný, Elegantný |
| ŠÍRKA | 55 cm |
| HĹBKA | 60 cm |
| VÝŠKA | 75 cm, 85 cm |
| NOSNOSŤ | 100 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka |
| ŠÍRKA SEDU | 46 cm |
| HĹBKA SEDU | 46 cm |
| VÝŠKA SEDU | 43 cm, 53 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Áno |
| POLOHOVACIE | Nie |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| MECHANIZMUS | Základný |
| KOLIESKA | Plastová |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| TYP PODNOŽE | Kovový kríž, Otočná 360° |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Výškovo nastaviteľný písací stôl ASTERIOS Dekorhome
Ochranná podložka pod stoličku ELLIE NEW typ 10
Ochranná podložka pod stoličku ELLIE NEW typ 9
Kontajner s kolieskami Dekorhome
Kontajner s kolieskami Dekorhome
Biela
Odoslanie do 10 dní
149.90 €
Čierna
Odoslanie do 10 dní
143.90 €
Dub
Odoslanie do 10 dní
149.70 €
Kancelársky kontajner NOTOS Dekorhome
Kancelársky kontajner NOTOS Dekorhome
Biela
Odoslanie do 14 dní
154.70 €
Černá / dub
Odoslanie do 14 dní
154.70 €


























