- Domov
- Pracovňa
- Kancelárske zostavy
- Tempo Asistent New
- Kancelársky stôl s oblúkom TEMPO ASISTENT NEW 022
Kancelársky stôl s oblúkom TEMPO ASISTENT NEW 022
Telefonická objednávka
KANCELÁRSKA ZOSTAVA TEMPO ASISTENT NEW
Vzhľad kancelárie zas vypovedá o samotnej spoločnosti a tiež formuje prvý dojem našich obchodných partnerov či zákazníkov. Predstava o modernej kancelárii sa môže u každého líšiť. Praktickosť, flexibilita, jednoduchosť či materiál alebo farebné prevedenie? Máme pre vás sektorovú zostavu TEMPO ASISTENT NEW. 
ZOSTAVA PODĽA VAŠICH PREDSTAV
Kvalitný nábytok vyrobený z laminovanej drevotriesky. Vo farebnom prevedení dub sonoma . Budete nadšení možnosťou kombinovať materiál s rôznymi farbami. S touto zostavou máte možnosť poskladať si zostavu podľa vlastných predstáv. Komponenty sa predávajú jednotlivo a sú dostupné na sklade. Prácou trávime podstatnú časť všedného dňa, tak prečo si ho nespríjemniť?
KANCELÁRSKY STÔL 022
Hľadáte do svojej kancelárie, pracovne alebo zasadacích miestností nejaký nový stôl s veľkou pracovnou plochou? Práve ste ho našli. TEMPO ASISTENT NEW 022 je zasadací stôl s oblúkom vyrobený na Slovensku z kvalitného materiálu. V jednoduchosti je krása, a presne na to vsádza TEMPO ASISTENT NEW 022 svojím klasickým dizajnom.
TECHNICKÉ PARAMETRY
Farba:
dub sonoma
Materiál:
DTD laminovaná / ABS hrany
Rozmery:
šírka: 150 cm
hĺbka: 70 cm
výška: 76 cm
hrúbka materiálu: 16 mm
Hmotnosť:
29 kg

MONTÁŽ A BALENÍ
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 150 cm |
| HĹBKA | 70 cm |
| VÝŠKA | 76 cm |
| HMOTNOSŤ | 29 kg |
| MATERIÁL | DTD doska |
| ROZKLADACIA | Nie |
| TYP STOLA | Konferenčný, PC stôl, Počítačový, Pracovný, Písací |
| MATERIÁL DOSKY | DTD doska |
| HRÚBKA DOSKY | 1,6 cm |
| MATERIÁL NÔH | DTD doska |
| NOHY STOLA | 2 nohy |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 150 cm |
| HĹBKA | 70 cm |
| VÝŠKA | 76 cm |
| HMOTNOSŤ | 29 kg |
| MATERIÁL | DTD doska |
| ROZKLADACIA | Nie |
| TYP STOLA | Konferenčný, PC stôl, Počítačový, Pracovný, Písací |
| MATERIÁL DOSKY | DTD doska |
| HRÚBKA DOSKY | 1,6 cm |
| MATERIÁL NÔH | DTD doska |
| NOHY STOLA | 2 nohy |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.







