- Domov
- Pracovňa
- Pracovné stoly
- Písací stôl s policami 110x60 cm Dekorhome
Písací stôl s policami 110x60 cm Dekorhome
Telefonická objednávka
Tento elegantný a moderný písací stôl sa stane praktickým doplnkom vašej domácej študovne alebo pracovne.
Je vyrobený z kvalitných dosiek, je pevný a odolný. Stôl je ideálny pre všetky malé kancelárie, koľaje, malé byty alebo pre každého, kto chce dobre využiť svoj priestor.
2 police po strane stola ponúkajú dostatok úložného priestoru.
Stôl je možné ľahko čistiť navlhčenou handričkou. Stôl ponúkame v niekoľkých farebných variantoch.
Farba:
biela
biela lesk
sivá
sivá lesk
čierna
čierna lesk
dub sonoma
dub sonoma / biela
betón
Výber farby zvoľte vo variante produktu.
Materiál:
drevotrieska
Rozmery:
šírka: 110 cm
hĺbka: 60 cm
výška: 73 cm
Hmotnosť:
25 kg
Dodáva sa v demonte.
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Praktický |
| ŠÍRKA | 110 cm |
| HĹBKA | 60 cm |
| VÝŠKA | 73 cm |
| HMOTNOSŤ | 25 kg |
| MATERIÁL | DTD doska |
| TYP STOLA | PC stôl, Počítačový, Pracovný, Písací |
| MATERIÁL DOSKY | DTD doska |
| MATERIÁL NÔH | DTD doska |
| NOHY STOLA | 2 nohy |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| VYSOKÝ LESK | Áno, Nie |
| POČET POLÍC | 2 |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Jedálenské kreslo CLORIN NEW
Jedálenské kreslo CLORIN NEW
Hnedá
Odoslanie do 14 dní
85.70 €
Sivá
Odoslanie do 14 dní
85.70 €
Tmavosivá
Nie je skladom
94.40 €


















