- Domov
- Spálňa
- Šatníkovej skrine a komody
- Komoda BIÁ Dekorhome
Komoda BIÁ Dekorhome
Kód produktu: INVI39821
Telefonická objednávka
Parametre
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Retro, Vintage, Škandinávsky, Vidiecky, Moderný, Industriálny |
| ŠÍRKA | 80 cm |
| HĹBKA | 45 cm |
| VÝŠKA | 114 cm |
| MATERIÁL | Bambus, Masívne drevo |
| VYSOKÝ LESK | Nie |
| PODSVIETENIE | Nie |
| POČET ŠUPLÍKOV | 1 |
| DVERE | Dvere na pántoch |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Retro, Vintage, Škandinávsky, Vidiecky, Moderný, Industriálny |
| ŠÍRKA | 80 cm |
| HĹBKA | 45 cm |
| VÝŠKA | 114 cm |
| MATERIÁL | Bambus, Masívne drevo |
| VYSOKÝ LESK | Nie |
| PODSVIETENIE | Nie |
| POČET ŠUPLÍKOV | 1 |
| DVERE | Dvere na pántoch |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
zákazníků doporučuje
0
uživatelských recenzíZobrazit recenze
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Jedálenská lavica THOR 7 cm Dekorhome
Varianty produktu
Jedálenská lavica THOR 7 cm Dekorhome
160 cm Odoslanie do 14 dní 305.60 € 200 cm Odoslanie do 14 dní 353 €
Odoslanie do 14 dní
od 305.60 €
402.30 €
Přidat do oblíbených
Konferenčný stolík THOR Dekorhome
Varianty produktu
Konferenčný stolík THOR Dekorhome
100 cm Odoslanie do 14 dní 219.40 €
Odoslanie do 14 dní
219.40 €
391.30 €
Přidat do oblíbených
Písací stôl s úložným priestorom BOREAS Dekorhome
Odoslanie do 14 dní
374.50 €
509 €
Přidat do oblíbených








