- Domov
- Obývacia izba
- Komody
- Komoda LAMIA Dekorhome
Komoda LAMIA Dekorhome
Kód produktu: INVI22685
Telefonická objednávka
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Retro, Orientálny, Vidiecky, Rustikálny, Moderný, Nadčasový |
| ŠÍRKA | 120 cm |
| HĹBKA | 35 cm |
| VÝŠKA | 140 cm |
| MATERIÁL | Masívne drevo, Sklo |
| MATERIÁL NÔH | Masívne drevo |
| VYSOKÝ LESK | Nie |
| PODSVIETENIE | Nie |
| DVERE | Dvere na pántoch, Dvojkrídlové |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
zákazníků doporučuje
0
uživatelských recenzíZobrazit recenze
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Rozkladací jedálenský stôl LAMIA Dekorhome
Varianty produktu
Rozkladací jedálenský stôl LAMIA Dekorhome
120-200x80x75 cm Odoslanie do 14 dní 465 € 160-240x100x76 cm Odoslanie do 14 dní 641.80 €
Odoslanie do 14 dní
od 465 €
634.90 €
Přidat do oblíbených
Jedálenská lavica ATHAMÁS Dekorhome
Varianty produktu
Jedálenská lavica ATHAMÁS Dekorhome
160 cm Nie je skladom 367.90 € 200 cm Odoslanie do 14 dní 469.40 €Prijímame predobjednávky
od 367.90 €
520.50 €
Přidat do oblíbených
Písací stôl s úložným priestorom BOREAS Dekorhome
Odoslanie do 14 dní
374.50 €
509 €
Přidat do oblíbených
Barový stôl THOR Dekorhome
Prijímame predobjednávky
od 369.70 €
529.30 €
Přidat do oblíbených








