- Domov
- Obývacia izba
- Komody
- Komoda DAMASEN II Dekorhome
Komoda DAMASEN II Dekorhome
Kód produktu: INVI38728
Telefonická objednávka
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Orientálny, Škandinávsky, Moderný, Nadčasový |
| ŠÍRKA | 170 cm |
| HĹBKA | 45 cm |
| VÝŠKA | 75 cm |
| MATERIÁL | Kov, Masívne drevo |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| VYSOKÝ LESK | Nie |
| PODSVIETENIE | Nie |
| DVERE | Dvere na pántoch, Dvojkrídlové |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty6
Odkládací stolek 2 ks DAMASEN Dekorhome
Varianty produktu
Mangovníkové drevo
Nie je skladom
142.50 €
Sheeshamové drevo
Nie je skladom
172.50 €
Odkládací stolek 2 ks DAMASEN Dekorhome
Mangovníkové drevo
Nie je skladom
142.50 €
Sheeshamové drevo
Nie je skladom
172.50 €
Prijímame predobjednávky
od 142.50 €
201.70 €
Přidat do oblíbených
Jedálenský stôl FINEUS Dekorhome
Varianty produktu
Jedálenský stôl FINEUS Dekorhome
160x90x75 cm Nie je skladom 268.90 € 200x90x75 cm Nie je skladom 326.40 €Prijímame predobjednávky
od 268.90 €
585.30 €
Přidat do oblíbených
Konferenčný stolík THOR Dekorhome
Varianty produktu
Mangovníkové drevo
Odoslanie do 14 dní
159 €
Sheeshamové drevo
Nie je skladom
159 €
Konferenčný stolík THOR Dekorhome
Mangovníkové drevo
Odoslanie do 14 dní
159 €
Sheeshamové drevo
Nie je skladom
159 €
Odoslanie do 14 dní
159 €
227.30 €
Přidat do oblíbených
Barový stôl THOR Dekorhome
Prijímame predobjednávky
od 369.70 €
529.30 €
Přidat do oblíbených








