- Domov
- Spálňa
- Šatníkovej skrine a komody
- Komody
- Komoda HANY NEW 014
Komoda HANY NEW 014
Telefonická objednávka
Komoda sa považuje za variabilný kus nábytku, ktorý využijete takmer kdekoľvek v byte. Neslúži len ako ideálna odkladacia plocha, prirodzene zapadne do priestoru a oživí aj fádne miestnosť.
Komoda HANY NEW 014 má 4 zásuvkami. Vyrobená je z kvalitnej laminovanej drevotriesky s ABS hranami. Tento model si zamilujete vďaka dômyselným detailom a perfektnému spracovaniu.
Farba:
biela
dub sonoma
Výber farby zvoľte vo variante produktu.
Materiál:
DTD laminovaná / ABS hrany
Rozmery:
šírka: 60 cm
hĺbka: 49 cm
výška: 95,4 cm
Hmotnosť:
33,2 kg
Dodáva sa v demonte.
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Jednoduchý |
| ŠÍRKA | 60 cm |
| HĹBKA | 49 cm |
| VÝŠKA | 95,4 cm |
| HMOTNOSŤ | 33,2 kg |
| MATERIÁL | ABS, DTD doska |
| HRÚBKA DOSKY | 1,6 cm |
| POČET ŠUPLÍKOV | 4 |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.





