- Domov
- Pracovňa
- Pracovné stoly
- Počítačový stôl HANY NEW
Počítačový stôl HANY NEW
Telefonická objednávka
Štýlový, funkčný a praktický PC stôl HANY NEW nastolí poriadok vo vašich veciach.
Veľká pracovná plocha a priestranné šuplíky poskytujú dostatok miesta pre vaše kancelárske vybavenie, ale zároveň zachovávajú minimalistický vzhľad.
Vyrobený je z kvalitnej DTD laminovanej s ABS hranami v dvoch farebných variantoch: biela a dub sonoma. Tento úžasný kúsok dotvorí váš interiér a stane sa štýlovým pomocníkom.
Ponúka dostatok úložného priestoru v podobe štyroch šuplíkov.
Farba:
biela
dub sonoma
Výber farby zvoľte vo variante produktu.
Materiál:
laminovaná DTD / ABS hrany
Rozmery:
šírka: 118 cm
hĺbka: 60 cm
výška: 75 cm
hrúbka materiálu: 16 mm
Hmotnosť:
39 kg
Dodáva sa v demonte.
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Praktický |
| ŠÍRKA | 118 cm |
| HĹBKA | 60 cm |
| VÝŠKA | 75 cm |
| HMOTNOSŤ | 39 kg |
| ROZKLADACIA | Nie |
| TYP STOLA | PC stôl, Počítačový, Pracovný, Písací |
| MATERIÁL DOSKY | DTD doska |
| MATERIÁL NÔH | DTD doska |
| NOHY STOLA | Atypické |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.






