- Domov
- Obývacia izba
- Komody
- Komoda KLEOPATRA Dekorhome
Komoda KLEOPATRA Dekorhome
Kód produktu: INVI39742
Telefonická objednávka
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Retro, Škandinávsky, Vidiecky, Moderný, Nadčasový |
| ŠÍRKA | 145 cm |
| HĹBKA | 40 cm |
| VÝŠKA | 75 cm |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL NÔH | Masívne drevo |
| VYSOKÝ LESK | Nie |
| PODSVIETENIE | Nie |
| POČET ŠUPLÍKOV | 3 |
| DVERE | Dvere na pántoch |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
zákazníků doporučuje
0
uživatelských recenzíZobrazit recenze
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Jedálenská lavica THOR 7 cm Dekorhome
Varianty produktu
Jedálenská lavica THOR 7 cm Dekorhome
160 cm Odoslanie do 14 dní 305.60 € 200 cm Odoslanie do 14 dní 353 €
Odoslanie do 14 dní
od 305.60 €
402.30 €
Přidat do oblíbených
Jedálenský stôl FINEUS Dekorhome
Varianty produktu
Jedálenský stôl FINEUS Dekorhome
160x90x75 cm Nie je skladom 268.90 € 200x90x75 cm Nie je skladom 326.40 €Prijímame predobjednávky
od 268.90 €
585.30 €
Přidat do oblíbených
Jedálenský stôl MORFEUS Dekorhome
Varianty produktu
Jedálenský stôl MORFEUS Dekorhome
160x90x77cm Odoslanie do 14 dní 728 € 180x90x78 cm Odoslanie do 14 dní 771.10 € 200x100x78 cm Odoslanie do 14 dní 878.80 €
Odoslanie do 14 dní
od 728 €
1 049.10 €
Přidat do oblíbených
Jedálenská lavica ATHAMÁS Dekorhome
Varianty produktu
Jedálenská lavica ATHAMÁS Dekorhome
160 cm Odoslanie do 14 dní 374.50 € 200 cm Odoslanie do 14 dní 465 €
Odoslanie do 14 dní
od 374.50 €
510.50 €
Přidat do oblíbených
Konferenčný stolík THOR Dekorhome
Varianty produktu
Konferenčný stolík THOR Dekorhome
100 cm Odoslanie do 14 dní 219.40 €
Odoslanie do 14 dní
219.40 €
391.30 €
Přidat do oblíbených








