- Domov
- Spálňa
- Šatníkovej skrine a komody
- Komody
- Komoda LIMA KM-2
Komoda LIMA KM-2
Kód produktu: V-PL-LIMA-KM2
Telefonická objednávka
Komoda LIMA KM-2 je vyrobená z laminovanej a lakovanej drevotriesky s ABS hranam v troch farebných variantoch: biela, biela / dub sonoma a dub sonoma.
Komoda obsahuje štyri zásuvky a jednodverovú skrinku s policou.
Farba:
biela
biela / dub sonoma
dub sonoma
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
DTD / ABS hrany
Rozmery:
šírka: 77 cm
hĺbka: 40 cm
výška: 82 cm
Hmotnosť:
36 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Praktický, Jednoduchý |
| ŠÍRKA | 77 cm |
| HĹBKA | 40 cm |
| VÝŠKA | 82 cm |
| HMOTNOSŤ | 36 kg |
| MATERIÁL | ABS, DTD doska |
| POČET ŠUPLÍKOV | 4 |
| POČET POLÍC | 1 |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Skriňa LIMA REG-1
Dostupnosť podľa variant
od 167.70 €
184.30 €
Přidat do oblíbených
Skriňa LIMA REG-2
Dostupnosť podľa variant
od 193.50 €
215.10 €
Přidat do oblíbených
Posteľ LIMA dub sonoma
Varianty produktu
Posteľ LIMA dub sonoma
90x200 cm Skladomu vás do 06.05.2026
141.80 €
120x200 cm
Skladom
u vás do 06.05.2026
163.30 €
od 141.80 €
156.40 €
Přidat do oblíbených
Nočný stolík LIMA SN-1
Dostupnosť podľa variant
od 64.20 €
71.70 €
Přidat do oblíbených








