- Domov
- Spálňa
- Šatníkovej skrine a komody
- Skriňa LIMA REG-2
Skriňa LIMA REG-2
Kód produktu: V-PL-LIMA-REG2
Telefonická objednávka
Skriňa LIMA REG-2 je vyrobená z laminovanej drevotriesky s ABS hranami.
Skriňa je dvojdverová, má tri police a v spodnej časti dva praktické šuplíky.
Farba:
biela
biela / dub sonoma
dub sonoma
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraná varianta nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.
Materiál:
laminovaná DTD / ABS hrany
Rozmery:
šírka: 77 cm
hĺbka: 40 cm
výška: 200 cm
Hmotnosť:
62 kg
Dodává sa v demonte.
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Praktický |
| ŠÍRKA | 77 cm |
| HĹBKA | 40 cm |
| VÝŠKA | 200 cm |
| HMOTNOSŤ | 62 kg |
| MATERIÁL | ABS, DTD doska |
| TYP SKRINE | Policová |
| ZRKADLO | Nie |
| POČET ŠUPLÍKOV | 2 |
| POSUVNÉ DVERE | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Knižnica LIMA REG-3
Dostupnosť podľa variant
od 167.70 €
184.80 €
Přidat do oblíbených
Skriňa LIMA REG-1
Dostupnosť podľa variant
od 167.70 €
184.30 €
Přidat do oblíbených
Posteľ LIMA dub sonoma
Varianty produktu
Posteľ LIMA dub sonoma
90x200 cm Skladomu vás do 06.05.2026
141.80 €
120x200 cm
Skladom
u vás do 06.05.2026
163.30 €
od 141.80 €
156.40 €
Přidat do oblíbených
Nočný stolík LIMA SN-1
Dostupnosť podľa variant
od 64.20 €
71.70 €
Přidat do oblíbených





