- Domov
- Komoda LIVO KM-100
Komoda LIVO KM-100
Kód produktu: V-PL-LIVO-KM-100-BIAŁY
Telefonická objednávka
Stojaci komoda LIVO KM-100 v bielom prevedení zo sektorového nábytku LIVO.
Konštrukcia je vyrobená z kvalitných, obojstranne laminovaných LDTD a MDF dosiek.
Dvierka sú bez úchytiek a otváranie je riešené systémom PUSH-CLICK.
Farba:
korpus: biela mat
dvierka: biela lesk
Materiál:
laminovaná MDF
Rozmery:
šírka: 100 cm
hĺbka: 29 cm
výška: 100 cm
Hmotnosť:
31,6 kg
Dodáva sa v demonte.
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 100 cm |
| HĹBKA | 29 cm |
| VÝŠKA | 100 cm |
| HMOTNOSŤ | 31,6 kg |
| MATERIÁL | MDF doska |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| VYSOKÝ LESK | Áno |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty3
Posteľ SABRINA 160 s úložným priestorom
Varianty produktu
Sivá
Nie je skladom
611.60 €
Tmavo zelená
Nie je skladom
651.60 €
Posteľ SABRINA 160 s úložným priestorom
Sivá
Nie je skladom
611.60 €
Tmavo zelená
Nie je skladom
651.60 €
Dostupnosť podľa variant
od 611.60 €
675.30 €
Přidat do oblíbených
Závesný TV stolík LIVO s elektrickým krbom
Skladom
u vás do 08.05.2026
443.50 €
488.90 €
Přidat do oblíbených






