Posteľ SABRINA 160 s úložným priestorom
Telefonická objednávka
Manželská posteľ SABRINA poskytuje eleganciu, moderný dizajn a pohodlie do Vašej spálne.
Posteľ má nožičky z masívneho dreva v dekore orech a je potiahnutá látkou v sivej alebo tmavozelenej farbe.
Posteľ sa dodáva vrátane roštu a s úložným priestorom v podobe štyroch zásuviek.
Bez matraca. Odporúčame dokúpiť kvalitný matrac POLARIS o rozmere 160x200 cm z našej ponuky.
Farba:
sivá
tmavozelená zamat
Výber farby zvoľte vo variantoch produktu. Pokiaľ Vami vybraná varianta nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.
Materiál:
látka / masívne drevo
Rozmery:
šírka: 171 cm
hĺbka: 218 cm
výška: 111 cm
výška po rošt: 29 cm
plocha na spanie: 160x200 cm
Hmotnosť:
108 kg
Dodáva sa v demonte.
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠÍRKA | 171 cm |
| HĹBKA | 218 cm |
| VÝŠKA | 111 cm |
| MATERIÁL | Látka, Masívne drevo |
| OBSAH SETU | 1x posteľ, 2x rošt, 4x šuplík |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| ROZMER LÔŽKA | 160 x 200 cm |
| VÝŠKA LOŽNEJ PLOCHY OD ZEME | 39 cm |
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠÍRKA | 171 cm |
| HĹBKA | 218 cm |
| VÝŠKA | 111 cm |
| MATERIÁL | Látka, Masívne drevo |
| OBSAH SETU | 1x posteľ, 2x rošt, 4x šuplík |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| ROZMER LÔŽKA | 160 x 200 cm |
| VÝŠKA LOŽNEJ PLOCHY OD ZEME | 39 cm |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.



















