- Domov
- Spálňa
- Šatníkovej skrine a komody
- Komody
- Komoda MAZE MAZD01
Komoda MAZE MAZD01
Kód produktu: LHMAZD01
Telefonická objednávka
ORIGINÁLNY DIZAJN
Kolekcia MAZE je skutočným dôkazom, že minimalizmus a originalita môžu ísť ruka v ruke. Komoda je vyrobená z vysoko kvalitného kartáčovaného exotického akáciového dreva. Kovové, polomatné, čierne nohy s jemnými zlatými akcentmi dodávajú nielen komode, ale celej kolekcii sofistikovaný a moderný nádych.

FUNKČNOSŤ A UNIVERZALITA
Komoda je navrhnutá s dôrazom na funkčnosť a univerzalitu. Vďaka svojej minimalistickej a modernej estetike sa ľahko zapojí do rôznych interiérových konceptov. Hnedá farba akáciového dreva spolu so zaujímavou štruktúrou dodáva výrazný štýl aj charakter. 3D štruktúra s vyrezávaným asymetrickým kockovaným vzorom zaujme na prvý pohľad.


INŠPIRÁCIA RETRO DIZAJNOM
V kolekcii MAZE sa snúbi inšpirácia retro designom s modernými prvkami, čím vzniká perfektný doplnok pre každý moderný interiér. Pozrite na ďalšie kúsky tejto série a môžete vytvoriť priestor, ktorý nielen odráža vašu osobnosť, ale je tiež plne funkčný a prispôsobený vášmu každodennému životu.

TECHNICKÉ PARAMETRE
Materiál:
masívne akáciové drevo / dyha / kov
Rozmery:
šírka: 160 cm
hĺbka: 45 cm
výška: 80 cm
Hmotnosť:
50 kg

MONTÁŽ
Posteľ je čiastočne zmontovaná. Tento aspekt je obzvlášť výhodný pre tých, ktorí preferujú rýchle riešenie bez ďalšej väčšej práce.
Zobraziť viac
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Art Deco, Moderný, Elegantný, Nadčasový, Minimalistický |
| KOLEKCIA NÁBYTKU | Maze |
| ŠÍRKA | 160 cm |
| HĹBKA | 45 cm |
| VÝŠKA | 80 cm |
| HMOTNOSŤ | 50 kg |
| MATERIÁL | Dyha, Kov, Masívne drevo |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
zákazníků doporučuje
0
uživatelských recenzíZobrazit recenze














