- Domov
- Obývacia izba
- Konferenčné stolíky
- Konferenčný stolík MAZE
Konferenčný stolík MAZE
Kód produktu: LHMAZL06-DRW
Telefonická objednávka
ORIGINÁLNY DIZAJN
Kolekcia MAZE je skutočným dôkazom, že minimalizmus a originalita môžu ísť ruka v ruke. Stolík je vyrobený z vysoko kvalitného kartáčovaného exotického akáciového dreva. Čelo zásuvky má 3D štruktúru s vyrezávaným asymetrickým kockovaným vzorom a disponujú mäkkým dovieraním. Kovové, polomatné, čierne nohy s jemnými zlatými akcentmi dodávajú nielen stolíku, ale aj celej sérii sofistikovaný a moderný nádych.

FUNKČNOSŤ A UNIVERZALITA
Stolík je navrhnutý s dôrazom na funkčnosť a univerzalitu. Vďaka svojmu minimalistickému a modernému designu sa ľahko zapojí do rôznych interiérových konceptov. Hnedá farba akáciového dreva spolu so zaujímavou štruktúrou dodáva výrazný štýl i charakter. Stolík disponuje zasuvkou a odkladacou policou.
INŠPIRÁCIA RETRO DIZAJNOM
V kolekcii MAZE sa snúbi inšpirácia retro designom s modernými prvkami, čím vzniká perfektný doplnok pre každý moderný interiér. Pozrite na ďalšie kúsky z tejto série a môžete vytvoriť priestor, ktorý nielen odráža vašu osobnosť, ale je tiež plne funkčný a prispôsobený vášmu každodennému životu.

TECHNICKÉ PARAMETRE
Materiál:
masívne akáciové drevo / dyha / kov
Rozmery:
šírka: 120 cm
hĺbka: 65 cm
výška: 40 cm
Hmotnosť:
32 kg
MONTÁŽ
Stolík je čiastočne zmontovaný. Tento aspekt je obzvlášť výhodný pre tých, ktorí preferujú rýchle riešenie bez ďalšej väčšej práce.
Zobraziť viac
Parametre
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Art Deco, Retro, Moderný, Elegantný, Nadčasový, Minimalistický |
| KOLEKCIA NÁBYTKU | Maze |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 120 cm |
| HĹBKA | 60 cm |
| VÝŠKA | 40 cm |
| HMOTNOSŤ | 32 kg |
| TYP STOLA | Televízny |
| MATERIÁL DOSKY | Masívne drevo |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| POČET ŠUPLÍKOV | 1 |
| POČET POLÍC | 1 |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Art Deco, Retro, Moderný, Elegantný, Nadčasový, Minimalistický |
| KOLEKCIA NÁBYTKU | Maze |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 120 cm |
| HĹBKA | 60 cm |
| VÝŠKA | 40 cm |
| HMOTNOSŤ | 32 kg |
| TYP STOLA | Televízny |
| MATERIÁL DOSKY | Masívne drevo |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| POČET ŠUPLÍKOV | 1 |
| POČET POLÍC | 1 |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
zákazníků doporučuje
0
uživatelských recenzíZobrazit recenze









