- Domov
- Obývacia izba
- Obývacie zostavy
- Meorati
- Komoda MEORATI
Komoda MEORATI
Kód produktu: SF-MEO-B-KOM150
Telefonická objednávka
Komoda zo série MEORATI skvele doplní Váš interiér. Séria sa vzynačuje čiernou farbou s drevenými frézovanými dvierkami, ktoré dodávajú šmrc. Komoda ponúka dostatok úložného priestoru. Má dva páry dvierok s priehradkami a tri zásuvky, ktoré uľahčujú usporiadanie. Zásuvky aj korpus príborníka sú zakončené ABS hranami zvyšujúcimi odolnosť.
Farba:
hnedá / čierna
Materiál:
MDF laminovaná / kov
Rozmery:
šírka: 150 cm
hĺbka: 40 cm
výška: 60 cm
výška nožičiek: 20 cm
Hmotnosť:
50 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Škandinávsky, Moderný, Elegantný, Nadčasový |
| ŠÍRKA | 150 cm |
| HĹBKA | 40 cm |
| VÝŠKA | 80 cm |
| HMOTNOSŤ | 50 kg |
| MATERIÁL | Kov, MDF doska |
| VÝŠKA NOŽIČIEK | 20 cm |
| PODSVIETENIE | Nie |
| POČET ŠUPLÍKOV | 3 |
| POČET POLÍC | 2 |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
zákazníků doporučuje
0
uživatelských recenzíZobrazit recenze











