- Domov
- Obývacia izba
- Obývacie zostavy
- Meorati
- RTV stolík MEORATI
RTV stolík MEORATI
Kód produktu: SF-MEO-B-RTVL150
Telefonická objednávka
TV stolík zo série MEORATI skvele doplní Váš interiér. Séria sa vzynačuje čiernou farbou s drevenými frézovanými dvierkami, ktoré dodávajú šmrc. Skrinka má dve otvorené police, ktoré umožňujú pohodlné usporiadanie multimediálnych zariadení alebo dekorácií. Navyše je vybavená dvoma policami za zavretými dvierkami.
Stolík stojí na kovových nohách, ktoré mu dodávajú stabilitu. V našej ponuke nájdete aj závesný TV stolík.
Farba:
hnedá / čierna
Materiál:
MDF laminovaná / kov
Rozmery:
šírka: 150 cm
hĺbka: 40 cm
výška: 60 cm
výška nožičiek: 20 cm
Hmotnosť:
28 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Škandinávsky, Moderný, Elegantný, Nadčasový |
| ŠÍRKA | 150 cm |
| HĹBKA | 40 cm |
| VÝŠKA | 60 cm |
| HMOTNOSŤ | 28 kg |
| MATERIÁL | Kov, MDF doska |
| VÝŠKA NOŽIČIEK | 20 cm |
| PODSVIETENIE | Nie |
| POČET POLÍC | 4 |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
zákazníků doporučuje
0
uživatelských recenzíZobrazit recenze










