- Domov
- Obývacia izba
- Obývacie zostavy
- Norty
- Komoda NORTY 2D5S
Komoda NORTY 2D5S
Kód produktu: 0000147839
Telefonická objednávka
Zo sektorového systému NORTY si môžete poskladať nábytok podľa vlastných predstáv.
V farebnom prevedení dub sonoma, vyrobený z kvalitnej laminovanej drevotriesky.
Komoda 2D5S NORTY Typ 10 poskytuje dostatok úložného priestoru v podobe dvoch skriniek a piatich šuplíkov.
Farba:
dub sonoma
Materiál:
DTD laminovaná
Rozmery:
Šírka: 127 cm
Hĺbka: 40 cm
Výška: 92 cm
Hmotnosť:
66 kg
Dodáva sa v demonte.
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 127 cm |
| HĹBKA | 40 cm |
| VÝŠKA | 92 cm |
| HMOTNOSŤ | 66 kg |
| MATERIÁL | DTD doska |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| POČET ŠUPLÍKOV | 5 |
| POČET POLÍC | 2 |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.








