- Domov
- Obývacia izba
- Obývacie zostavy
- Norty
- Nočný stolík NORTY
Nočný stolík NORTY
Kód produktu: 0000147832
Telefonická objednávka
SEKTOROVÝ SYSTÉM NORTY
Kedysi, keď nebol priemysel rozvinutý a peniaze boli vzácnejšie ako dnes, zariaďovanie domov bolo skromné a jednoduché. Nábytok sa dedil, alebo bol výsledkom ťažkej domácej výroby. Každý kus bol odlišný, iné farby, iného materiálu, tvaru a hlavne mal inú hodnotu. Dnes je to úplne odlišné a predovšetkým jednoduchšie. Bez problémov si dokážete zariadiť celú domácnosť v jednom farebnom prevedení, jednom materiáli, za jednotnú cenu a čo je najlepšie: na jednom mieste či internetovej stránke, kde vám postačí pár klikov k dokonalému nábytku. Takto dokážete získať aj sektorový systém NORTY. Vo farebnom prevedení dub sonoma, vyrobený z kvalitnej laminovanej drevotriesky, je praktický a viacúčelový, s ktorým si poskladáte každú izbu.

NOČNÝ STOLÍK
Nočný stolík 1S NORTY TYP 13 poskytuje dostatok úložného priestoru v podobe jedného šuplíka a otvoreného úložného priestoru.

TECHNICKÉ PARAMETRE
Farba:
dub sonoma
Materiál:
DTD laminovaná
Rozmery:
Šírka: 46,5 cm
Hĺbka: 45 cm
Výška: 42 cm
Hmotnosť:
11,3 kg

MONTÁŽ
Tovar je dodávaný v rozloženom stave v kartónovom obale. Jednoduchá montáž je možná vďaka priloženému montážnemu návodu.
Zobraziť viac
| DEKOR |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 42 cm |
| HĹBKA | 45 cm |
| VÝŠKA | 46,5 cm |
| HMOTNOSŤ | 11,3 kg |
| OBSAH SETU | 1x stolík |
| TYP STOLA | Nočný |
| MATERIÁL NÔH | DTD doska |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.







