- Domov
- Spálňa
- Šatníkovej skrine a komody
- Komody
- Komoda PAXOS 150
Komoda PAXOS 150
Telefonická objednávka
KOMODA PAXOS 150
Predstavujeme vám štýlovú komodu PAXOS 150 - najlepší výber pre tých, ktorí hľadajú kombináciu funkčnosti a sofistikovaného designu. Transformujte svoju obývaciu izbu, spálňu alebo predsieň do miesta plného elegancie a jedinečnosti s komodou PAXOS.
VEĽKORYSÝ ÚLOŽNÝ PRIESTOR
Komoda PAFOS ponúka veľkorysé možnosti uloženia všetkých nevyhnutností v obývacej izbe či spálni, čím udržuje váš priestor organizovaný a bez neporiadku. Disponuje štyrmi policami a jednou zásuvkou. Postranné police sú ukryté za dvierkami, stredová časť je otvorená a pod ňou sa nachádza zásuvka.

KVALITNÉ SPRACOVANIE
Korpus z matnej laminovanej DTD v kombinácii s bezúchytovým čelom z laminovanej MDF potiahnutej PVC fóliou zaručuje dlhú životnosť a jednoduchú údržbu. Výrazné drážkovanie dvierok pridáva na výnimočnosti a jedinečnosti tejto designové komody.

TECHNICKÉ PARAMETRE
Materiál:
laminovaná DTD / laminovaná MDF s PVC fóliou
Rozmery:
šírka: 150 cm
hĺbka: 40 cm
výška: 84 cm
hrúbka materiálu: 16 mm
Hmotnosť:
55 kg
MONTÁŽ
Zboží je dodáváno v rozloženém stavu v kartonovém obalu. Jednoduchá montáž je možná díky přiloženému montážnímu návodu.
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný, Elegantný |
| ŠÍRKA | 150 cm |
| HĹBKA | 40 cm |
| VÝŠKA | 84 cm |
| HMOTNOSŤ | 55 kg |
| MATERIÁL | DTD doska, MDF doska |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| POČET ŠUPLÍKOV | 1 |
| POČET POLÍC | 4 |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
RTV stolík PAFOS 200
RTV stolík PAFOS 200
Biela
Skladom
Čierna
Skladom










