- Domov
- Pracovňa
- Kancelárske stoličky a kreslá
- Konferenčné
- Konferenčná stolička ESIN
Konferenčná stolička ESIN
Telefonická objednávka
Dodajte vašej zasadačke či rokovacej miestnosti novú tvár. Vybavte ju modernými a pevnými zasadacími stoličkami. Stolička, ktorá vás bude výborne reprezentovať, sa volá ESIN.
Konštrukciu tvorí pevný kov v striebornej farbe. Pre sedadlo bola zvolená sieťovina v niekoľkých farebných variantoch. Pocit z pohodlia zaisťujú plastové opierky na ruky. Jednoducho ESIN sa hodí do každej miestnosti, v ktorej sa na poradách či školeniach stretávajú vaši zamestnanci, alebo v nej prijímate obchodných partnerov a ďalšie návštevy.
Farba:
čierna / hnedá / strieborná
čierna / modrá / strieborná
čierna / sivá / strieborná
čierna / strieborná
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
sieťovina / kov
Rozmery:
šírka: 55 cm
hĺbka: 64 cm
výška: 93 cm
šírka sedu: 48 cm
hĺbka sedu: 48 cm
výška sedu: 48 cm
šírka chrbtovej opierky: 44,5 cm
výška chrbtovej opierky: 53 cm
výška opierky na ruky od zeme: 64 cm
oderuodolnosť textílie podľa testu Martindale: 90 000 odrenín
Nosnosť:
100 kg
Hmotnosť:
8,7 kg
Dodávané v demonte.
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 55 cm |
| HĹBKA | 64 cm |
| VÝŠKA | 93 cm |
| HMOTNOSŤ | 8,7 kg |
| NOSNOSŤ | 100 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka, Sieťovina |
| ŠÍRKA SEDU | 48 cm |
| HĹBKA SEDU | 48 cm |
| VÝŠKA SEDU | 45 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| POLOHOVACIE | Nie |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| VÝŠKA OPIERKY CHRBTA | 44,5 cm |
| TYP PODNOŽE | Pohupová |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 55 cm |
| HĹBKA | 64 cm |
| VÝŠKA | 93 cm |
| HMOTNOSŤ | 8,7 kg |
| NOSNOSŤ | 100 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka, Sieťovina |
| ŠÍRKA SEDU | 48 cm |
| HĹBKA SEDU | 48 cm |
| VÝŠKA SEDU | 45 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| POLOHOVACIE | Nie |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| VÝŠKA OPIERKY CHRBTA | 44,5 cm |
| TYP PODNOŽE | Pohupová |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Kancelárska stolička MESH
Kancelársky stôl s oblúkom TEMPO ASISTENT NEW 022
Kancelársky kontajner NOTOS Dekorhome
Kancelársky kontajner NOTOS Dekorhome
Biela
Odoslanie do 14 dní
154.70 €
Černá / dub
Odoslanie do 14 dní
154.70 €
Kontajner s kolieskami Dekorhome
Kontajner s kolieskami Dekorhome
Biela
Odoslanie do 10 dní
149.90 €
Čierna
Odoslanie do 10 dní
143.90 €
Dub
Odoslanie do 10 dní
149.70 €






























