- Domov
- Obývacia izba
- Konferenčné stolíky
- Konferenčný stôl rozkladací BUSETTI
Konferenčný stôl rozkladací BUSETTI
Telefonická objednávka
Originálny konferenčný stolík BUSETTI, ktorý za chvíľu premeníte vďaka jednoduchému mechanizmu na priestranný jedálenský stôl až pre 6 osôb.
Stôl je vyrobený z laminovanej DTD v niekoľkých farebných variantoch. Stolík je možné rozložiť zo 126 cm na 167 cm a zároveň zvýšiť jeho výšku z 56 cm na 74 cm.
Farba:
biela
dub wotan
dub wotan / čierna
Výber farby zvoľte vo variantách produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
laminovaná DTD
Rozmery:
šírka: 126 - 167 cm
hĺbka: 70 cm
výška: 56 - 74 cm
Dodávané v demonte.
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Praktický |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 126 cm, 167 cm |
| HĹBKA | 70 cm |
| VÝŠKA | 56 cm, 74 cm |
| MATERIÁL | DTD doska |
| ROZKLADACIA | Áno |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 4 osoby, 5 osob, 6 osob |
| TYP STOLA | Jedálenský, Konferenčný, Rozkladací |
| MATERIÁL DOSKY | DTD doska |
| MATERIÁL NÔH | DTD doska |
| NOHY STOLA | 1 noha |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Praktický |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 126 cm, 167 cm |
| HĹBKA | 70 cm |
| VÝŠKA | 56 cm, 74 cm |
| MATERIÁL | DTD doska |
| ROZKLADACIA | Áno |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 4 osoby, 5 osob, 6 osob |
| TYP STOLA | Jedálenský, Konferenčný, Rozkladací |
| MATERIÁL DOSKY | DTD doska |
| MATERIÁL NÔH | DTD doska |
| NOHY STOLA | 1 noha |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty6
Sedacia súprava 2ks látka/drevo Dekorhome
Sedacia súprava 2ks látka/drevo Dekorhome
Hnedá
Odoslanie do 10 dní
734.70 €
Čierna
Odoslanie do 10 dní
698.80 €
Krémová
Odoslanie do 10 dní
744.10 €
Modrá
Odoslanie do 10 dní
971.20 €
Vínová
Odoslanie do 10 dní
776.60 €
Šedohnedá taupe
Odoslanie do 10 dní
768.40 €
Světle zelená
Nie je skladom
732.70 €
Tmavosivá
Odoslanie do 10 dní
672.40 €
Žltá
Odoslanie do 10 dní
717.50 €
Světle šedá
Odoslanie do 10 dní
564.50 €
Sedacia súprava rohová MDF / drevo / látka Dekorhome
Sedacia súprava rohová MDF / drevo / látka Dekorhome
Hnedá
Nie je skladom
552 €
Zelená
Nie je skladom
409.70 €
Oranžová
Odoslanie do 10 dní
410.50 €
Modrá
Nie je skladom
493.70 €
Tmavosivá
Nie je skladom
403 €
Světle šedá
Odoslanie do 10 dní
640 €
Závesná lampa kov / mangovníkové drevo Dekorhome
Závesná lampa kov / mangovníkové drevo Dekorhome
Biela
Odoslanie do 10 dní
97.50 €
Čierna
Odoslanie do 10 dní
144.10 €
Stříbrná
Nie je skladom
140.60 €
Mosaz
Odoslanie do 10 dní
139.10 €








