- Domov
- Nábytok
- Dizajnový nábytok
- Sedacia súprava rohová MDF / drevo / látka Dekorhome
Sedacia súprava rohová MDF / drevo / látka Dekorhome
Telefonická objednávka
Naša všestranná rohová sedacia súprava je skvelým doplnkom do vašej obývačky.
Vďaka silnému rámu z MDF a dreva je pohovka pevná, stabilná a odolná. Disponuje čalúnením z vysoko kvalitnej polyesterovej látky a vo vnútri je husto polstrovaná molitanom, takže vám umožní užívať si pri sedení aj ležaní maximálneho pohodlia. Nohy sú zhotovené z pevného masívneho kaučukového dreva.
Leňošku môžete umiestniť na ktorúkoľvek stranu pohovky tak, aby sa skvele zapadla do každej miestnosti.
Táto pohovka sa ľahko zostavuje.
Farba:
tmavosivá
svetlosivá
oranžová
zelená
modrá
hnedá
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraná varianta nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.
Materiál:
látka 100% polyester / masívne kaučukové drevo / MDF
Orientácia pohovky:
univerzálna
Rozmery pohovky:
šírka: 171,5 cm
hĺbka: 138 cm
výška: 81,5 cm
šírka sedu: 145 - 158 cm
hĺbka sedu: 49 -118 cm
výška sedu: 41,5 cm
Hmotnosť:
38 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Škandinávsky, Moderný |
| HMOTNOSŤ | 38 kg |
| MATERIÁL | Látka, MDF doska, Masívne drevo |
| ŠÍRKA SEDU | 145 cm, 158 cm |
| HĹBKA SEDU | 49 cm, 118 cm |
| VÝŠKA SEDU | 41,5 cm |
| POLOHOVACIE | Nie |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| ORIENTÁCIA POHOVKY | Univerzálna |
| ROZKLADACIA | Nie |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 3 osoby |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Škandinávsky, Moderný |
| HMOTNOSŤ | 38 kg |
| MATERIÁL | Látka, MDF doska, Masívne drevo |
| ŠÍRKA SEDU | 145 cm, 158 cm |
| HĹBKA SEDU | 49 cm, 118 cm |
| VÝŠKA SEDU | 41,5 cm |
| POLOHOVACIE | Nie |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| ORIENTÁCIA POHOVKY | Univerzálna |
| ROZKLADACIA | Nie |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 3 osoby |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
































