- Domov
- Obývacia izba
- Konferenčné stolíky
- Konferenčný stolík 2 ks AMIS
Konferenčný stolík 2 ks AMIS
Kód produktu: 0000240324
Telefonická objednávka
Konferenčné stolíky sú vyrobené z MDF a kovu.
Farba:
čierna / chróm
Rozmery väčšieho stolíka:
šírka: 75 cm
hĺbka: 75 cm
výška: 37 cm
Rozmery menšieho stolíka:
šírka: 65 cm
hĺbka: 65 cm
výška: 32 cm
Hmotnosť:
17 kg
Dodává sa v demonte.
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠÍRKA | 65 cm, 75 cm |
| HĹBKA | 65 cm, 75 cm |
| VÝŠKA | 32 cm, 37 cm |
| HMOTNOSŤ | 17 kg |
| OBSAH SETU | 2x stôl |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| SKLADACIE | Nie |
| ROZKLADACIA | Nie |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| MATERIÁL DOSKY | MDF doska |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Sedacia súprava rozkladacia EVANGELIN
Varianty produktu
Sedacia súprava rozkladacia EVANGELIN
Pravá Odoslanie do 14 dní 1 002.10 € Ľavá Odoslanie do 14 dní 1 002.10 €
Odoslanie do 14 dní
1 002.10 €
1 233 €
Přidat do oblíbených
Obývacia stena SNAP
Varianty produktu
Dub lefkas / černá
Skladom
Obývacia stena SNAP
Dub lefkas / černá
Skladom
u vás do 06.05.2026
184.90 €
184.90 €
205 €
Přidat do oblíbených




