- Domov
- Obývacia izba
- Konferenčné stolíky
- Konferenčný stolík AHG-241
Konferenčný stolík AHG-241
Telefonická objednávka
Moderný konferenčný stolík z 1,5 cm hrubej MDF dosky v dekore bielený dub alebo dub canyon sivý as výškou lubu 10 cm.
Podnož je z pevného kovu a je lakovaná matnou čiernou farbou.
Súčasťou designovej podnože sú čierne plastové klzáky, ktoré znižujú riziko poškodenia Vašej podlahy.
Farba:
bielený dub / čierna
dub canyon sivý / čierna
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
MDF / kov
Rozmery:
šírka: 110 cm
hĺbka: 60 cm
výška: 43 cm
Hmotnosť:
17 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 110 cm |
| HĹBKA | 60 cm |
| VÝŠKA | 43 cm |
| HMOTNOSŤ | 17 kg |
| NOSNOSŤ | 50 kg |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| SKLADACIE | Nie |
| ROZKLADACIA | Nie |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| MATERIÁL DOSKY | MDF doska |
| HRÚBKA DOSKY | 1,5 cm |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 110 cm |
| HĹBKA | 60 cm |
| VÝŠKA | 43 cm |
| HMOTNOSŤ | 17 kg |
| NOSNOSŤ | 50 kg |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| SKLADACIE | Nie |
| ROZKLADACIA | Nie |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| MATERIÁL DOSKY | MDF doska |
| HRÚBKA DOSKY | 1,5 cm |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.





