- Domov
- Obývacia izba
- Konferenčné stolíky
- Sady stolíkov
- Konferenčný stolík 2 ks CLOUE
Konferenčný stolík 2 ks CLOUE
Telefonická objednávka
Súprava dvoch štýlových konferenčných stolíkov je dokonalou kombináciou vysoko kvalitného dizajnu a praktického úložného priestoru. Dva konferenčné stolíky v rôznych výškach je možné flexibilne používať či už spoločne alebo samostatne.
Vďaka kombinácii skla a kvalitného čierneho rámu z kovu pôsobí stôl veľmi noblesne a výrazne. Náš kus nábytku bude určite tým najlepším riešením pre znalcov industriálneho štýlu.
Priestranné stolové dosky ponúkajú dostatok miesta pre multimediálne príslušenstvo a časopisy a je možné ich flexibilne zasunúť pod seba.
Farba:
priehľadná / čierna
Materiál:
sklo / práškovo lakovaný kov
Rozmery:
šírka: 65 / 75 cm
hĺbka: 65 / 75 cm
výška: 35 / 41 cm
Sada obsahuje: 2x stolík
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Rustikálny, Moderný, Industriálny, Nadčasový |
| TVAR | Štvorcový |
| ŠÍRKA | 65 cm, 75 cm |
| HĹBKA | 65 cm, 75 cm |
| VÝŠKA | 35 cm, 41 cm |
| MATERIÁL | Kov, Sklo |
| OBSAH SETU | 2x stolík |
| ROZKLADACIA | Nie |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| MATERIÁL DOSKY | Sklo |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Jedálenské kreslo 2 ks LADON Dekorhome
Jedálenské kreslo 2 ks LADON Dekorhome
Hnedá
Odoslanie do 14 dní
353 €
Zelená
Odoslanie do 14 dní
353 €
Krémová
Odoslanie do 14 dní
353 €
Tmavosivá
Odoslanie do 14 dní
353 €
Hořčicová
Odoslanie do 14 dní
353 €
Odkladací stolík 2 ks GAIA Dekorhome
Odkladací stolík 2 ks GAIA Dekorhome
Odkladací stolík 2 ks GAIA Dekorhome
Zlatá
Odoslanie do 14 dní
331.40 €
Stříbrná
Odoslanie do 14 dní
331.40 €
Nástenný regál ATALANTA 90 cm Dekorhome
Nástenný regál ATALANTA 90 cm Dekorhome
Čierna
Odoslanie do 14 dní
111.60 €
Dub divoký
Nie je skladom
106.30 €
Príručný stolík ATALANTA Dekorhome
Príručný stolík ATALANTA Dekorhome
Čierna
Odoslanie do 14 dní
55.60 €
Dub divoký
Odoslanie do 14 dní
55.60 €
Černý mramor
Odoslanie do 14 dní
51.30 €
Príručný stolík CHARYBDA Dekorhome
Príručný stolík CHARYBDA Dekorhome
Mangovníkové drevo
Nie je skladom
102.10 €
Sheeshamové drevo
Odoslanie do 14 dní
107.30 €


