- Domov
- Obývacia izba
- Konzolové stolíky
- Konzolový stolík ANTAIOS Dekorhome
Konzolový stolík ANTAIOS Dekorhome
Kód produktu: INVI42103
Telefonická objednávka
Konzolový alebo barový stolík má extravagantný design v tvare kolesa. Jednotlivé drevené prvky stolnej dosky inšpirujú jedinečnou kresbou a vysoko kvalitným spracovaním.
Farba:
prírodná hnedá / čierna
Materiál:
masívne mangovníkové drevo / kov
Rozmery:
šírka: 194 cm
hĺbka: 38 cm
výška: 94 cm
Rozmer priehradky:
šírka: 29 cm
hĺbka: 32 cm
výška: 9 cm
Dodávané v demonte.
Zobraziť viacParametre
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Retro, Vidiecky, Industriálny, Nadčasový, Príručný |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 194 cm |
| HĹBKA | 38 cm |
| VÝŠKA | 94 cm |
| MATERIÁL | Kov, Masívne drevo |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| TYP STOLA | Barový, Konzolový, Odkladací |
| MATERIÁL DOSKY | Masívne drevo |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 2 nohy, Atypické |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Retro, Vidiecky, Industriálny, Nadčasový, Príručný |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 194 cm |
| HĹBKA | 38 cm |
| VÝŠKA | 94 cm |
| MATERIÁL | Kov, Masívne drevo |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| TYP STOLA | Barový, Konzolový, Odkladací |
| MATERIÁL DOSKY | Masívne drevo |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 2 nohy, Atypické |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
zákazníků doporučuje
0
uživatelských recenzíZobrazit recenze
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Pohovka DRYÁS Dekorhome
Odoslanie do 14 dní
od 742.70 €
1 010.10 €
Přidat do oblíbených








