- Domov
- Obývacia izba
- Konferenčné stolíky
- Konferenčný stolík 2 ks CT-X7122
Konferenčný stolík 2 ks CT-X7122
Telefonická objednávka
SET KONFERENČNÝCH STOLOV
Predstavte si chvíľu, keď sa doma zhromaždíte so svojimi blízkymi alebo keď vaša kancelária ožije kľúčovou schôdzkou. V týchto momentoch hľadáte nielen pohodlie, ale aj štýl, ktorý podčiarkne atmosféru vášho priestoru. Naša sada dvoch konferenčných stolíkov je presne tým prvkom, ktorý prináša onú potrebnú eleganciu a praktickosť.
INDUSTRIÁLNY DIZAJN
Set dvoch konferenčných stolíkov s doskami z MDF ponúka moderné a praktické riešenie pre obývaciu izbu. Dosky sú opatrené matnou povrchovou úpravou, ktorá uľahčuje údržbu a zachováva prirodzený vzhľad dekoru. Predstavte si, ako na nich odpočívajú vaše obľúbené knihy, šálky s čerstvo uvarenou kávou alebo dekoračné predmety, ktoré odrážajú váš osobný štýl.
- biely mramor / čierna
- čierny mramor / čierna
- dub divoký / čierna
- staré drevo / čierna
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
KONŠTRUKCIA

TECHNICKÉ PARAMETRE

MONTÁŽ
Tovar je dodávaný v rozloženom stave v kartónovom obale. Jednoduchá montáž je možná vďaka priloženému montážnemu návodu.
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Industriálny |
| TVAR | Guľatý |
| ŠÍRKA | 50 cm, 70 cm |
| HĹBKA | 50 cm, 70 cm |
| VÝŠKA | 44 cm, 50 cm |
| HMOTNOSŤ | 10 kg |
| NOSNOSŤ | 30 kg |
| MATERIÁL | Kov, MDF doska |
| OBSAH SETU | 2x stolík |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| MATERIÁL DOSKY | MDF doska |
| HRÚBKA DOSKY | 1 cm |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 3 nohy |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Regál ATALANTA 185x77 cm Dekorhome
Regál ATALANTA 185x77 cm Dekorhome
Hnedá
Odoslanie do 14 dní
197.80 €
Čierna
Odoslanie do 14 dní
197.80 €


































