- Domov
- Obývacia izba
- Konferenčné stolíky
- Sady stolíkov
- Konferenčný stolík 2 ks ESUS Dekorhome
Konferenčný stolík 2 ks ESUS Dekorhome
Telefonická objednávka
Súprava dvoch luxusných konferenčných stolíkov s mimoriadnym extravagantným povrchom pripájajúcim štruktúru listu.
Vzhľadom na ručne spracovaný povrch sa tvar a rozmery každého stola mierne líšia a každý kus je skutočný unikát.
Farba:
zlatá / akácia
strieborná
zlatá
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
zliatina kovu a hliníka / masívne drevo
Rozmery veľkého stolíka:
priemer: 45 cm
výška: 42 cm
Rozmery malého stolíka:
priemer: 35 cm
výška: 40 cm
Sada obsahuje: 2x stolík
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Orientálny, Vintage, Rustikálny, Moderný, Industriálny, Nadčasový |
| TVAR | Guľatý |
| ŠÍRKA | 35 cm, 45 cm |
| HĹBKA | 35 cm, 45 cm |
| VÝŠKA | 40 cm, 42 cm |
| PRIEMER | 35 cm, 45 cm |
| MATERIÁL | Hliník, Kov, Masívne drevo |
| ROZKLADACIA | Nie |
| TYP STOLA | Konferenčný, Odkladací, Príručný |
| MATERIÁL DOSKY | Kov, Masívne drevo |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 1 noha |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Orientálny, Vintage, Rustikálny, Moderný, Industriálny, Nadčasový |
| TVAR | Guľatý |
| ŠÍRKA | 35 cm, 45 cm |
| HĹBKA | 35 cm, 45 cm |
| VÝŠKA | 40 cm, 42 cm |
| PRIEMER | 35 cm, 45 cm |
| MATERIÁL | Hliník, Kov, Masívne drevo |
| ROZKLADACIA | Nie |
| TYP STOLA | Konferenčný, Odkladací, Príručný |
| MATERIÁL DOSKY | Kov, Masívne drevo |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 1 noha |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Odkladací stolík ESUS Dekorhome
Odkladací stolík ESUS Dekorhome
Zlatá
Odoslanie do 14 dní
90.10 €
Stříbrná
Odoslanie do 14 dní
90.10 €
Konferenčný stolík ESUS 80 cm mango Dekorhome
Konferenčný stolík ESUS 80 cm Dekorhome
Konferenčný stolík ESUS 80 cm Dekorhome
Zlatá
Odoslanie do 14 dní
434.90 €
Měděná
Odoslanie do 14 dní
434.90 €
Stříbrná
Odoslanie do 14 dní
434.90 €
Konferenčný stolík ARIADNA Dekorhome
Konferenčný stolík ARIADNA Dekorhome
Zlatá
Odoslanie do 14 dní
210.80 €
Stříbrná
Odoslanie do 14 dní
249.50 €
Konferenčný stolík ESUS Dekorhome
Konferenčný stolík ESUS Dekorhome
Zlatá
Odoslanie do 14 dní
628.80 €
Stříbrná
Odoslanie do 14 dní
628.80 €
Odkladací stolík 2 ks ESUS Dekorhome
Odkladací stolík 2 ks ESUS Dekorhome
Zlatá
Odoslanie do 14 dní
292.60 €
Stříbrná
Odoslanie do 14 dní
292.60 €
Chesterfield taburet ZETHOS Dekorhome
Chesterfield taburet ZETHOS Dekorhome
Čierna
Odoslanie do 14 dní
90.10 €
Ružová
Odoslanie do 14 dní
90.10 €
Sivá
Odoslanie do 14 dní
90.10 €
Smaragdová
Odoslanie do 14 dní
90.10 €















