- Domov
- Obývacia izba
- Konferenčné stolíky
- Sady stolíkov
- Konferenčný stolík 2 ks KRONOS Dekorhome
Konferenčný stolík 2 ks KRONOS Dekorhome
Telefonická objednávka
Šikovná kombinácia materiálov stolnej dosky - mangovníkového dreva a bridlicovej dyhy, ktoré ladia s čiernymi kovovými rámami.
Či už ako konferenčný stolík v obývacej izbe, ako praktický nočný stolík v spálni alebo ako odkladací stolík v predsieni – 2dielnu sadu je možné flexibilne použiť. Pokiaľ potrebujete trochu viac miesta, jednoducho zasuňte stolíky do seba.
Farba:
hnedá / čierna / antracit
Materiál:
masívne mangovníkové drevo / bridlicová dyha / práškovo lakovaný kov
Rozmery veľkého stolíka:
šírka: 40 cm
hĺbka: 40 cm
výška: 44 cm
Rozmery malého stolíka:
šírka: 35 cm
hĺbka: 35 cm
výška: 36 cm
hrúbka dosiek: 1 cm
Sada obsahuje: 2x stolík
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Škandinávsky, Moderný, Industriálny, Nadčasový |
| TVAR | Štvorcový |
| ŠÍRKA | 35 cm, 40 cm |
| HĹBKA | 35 cm, 40 cm |
| VÝŠKA | 36 cm, 44 cm |
| MATERIÁL | Kov, Kameň, Masívne drevo |
| OBSAH SETU | 2x stolík |
| ROZKLADACIA | Nie |
| TYP STOLA | Konferenčný, Odkladací, Príručný |
| MATERIÁL DOSKY | Masívne drevo, Kameň |
| HRÚBKA DOSKY | 1 cm |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Škandinávsky, Moderný, Industriálny, Nadčasový |
| TVAR | Štvorcový |
| ŠÍRKA | 35 cm, 40 cm |
| HĹBKA | 35 cm, 40 cm |
| VÝŠKA | 36 cm, 44 cm |
| MATERIÁL | Kov, Kameň, Masívne drevo |
| OBSAH SETU | 2x stolík |
| ROZKLADACIA | Nie |
| TYP STOLA | Konferenčný, Odkladací, Príručný |
| MATERIÁL DOSKY | Masívne drevo, Kameň |
| HRÚBKA DOSKY | 1 cm |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Odkladací stolík 2 ks GAIA Dekorhome
Odkladací stolík 2 ks GAIA Dekorhome
Odkladací stolík 2 ks GAIA Dekorhome
Zlatá
Odoslanie do 14 dní
331.40 €
Stříbrná
Odoslanie do 14 dní
331.40 €
Konzolový stolík BÉLOS Dekorhome
Príručný stolík CHARYBDA Dekorhome
Príručný stolík CHARYBDA Dekorhome
Mangovníkové drevo
Nie je skladom
102.10 €
Sheeshamové drevo
Odoslanie do 14 dní
107.30 €
Konzolový stolík XANTHOS Dekorhome
Konzolový stolík XANTHOS Dekorhome
Dub
Nie je skladom
180.90 €
Černý mramor
NIE JE DOSTUPNÝ
180.90 €








