- Domov
- Obývacia izba
- Konferenčné stolíky
- Konferenčný stolík ATHAMÁS Dekorhome
Konferenčný stolík ATHAMÁS Dekorhome
Telefonická objednávka
Nápadný konferenčný stolík s pôsobivou kresbou masívneho dreva vnesie do vášho domova nádych industriálneho šarmu.
Doska stola je vyrobená z masívneho akáciového dreva. Čierny alebo strieborný kovový protišmykový rám dokonale ladí s drevenou doskou.
Zvláštnosťou stolíka sú nerovnomerne opracované hrany stola, vďaka ktorým vzniká prirodzený dojem rezu stromu.
Dôležitá poznámka: Keďže sa jedná o ručnú prácu a prírodný produkt, môžu sa vyskytnúť farebné a rozmerové odchýlky. Kresba dreva sa môže líšiť kus od kusu, takže každý kus nábytku je jedinečný. Výber kusu na dodanie je náhodný.
Skombinujte tento konferenčný stolík s ďalším nábytkom z nášho radu ATHAMÁS.
Farba:
medová akácia / čierna
medová akácia / strieborná
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
masívne drevo / kov
Rozmery:
šírka: 110 cm
hĺbka: 60 - 69 cm
výška: 40 cm
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Vidiecky, Rustikálny, Moderný, Industriálny, Nadčasový |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 110 cm |
| HĹBKA | 60 cm, 69 cm |
| VÝŠKA | 40 cm |
| MATERIÁL | Kov, Masívne drevo |
| ROZKLADACIA | Nie |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| MATERIÁL DOSKY | Masívne drevo |
| HRÚBKA DOSKY | 4 cm |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 2 nohy |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Vidiecky, Rustikálny, Moderný, Industriálny, Nadčasový |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 110 cm |
| HĹBKA | 60 cm, 69 cm |
| VÝŠKA | 40 cm |
| MATERIÁL | Kov, Masívne drevo |
| ROZKLADACIA | Nie |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| MATERIÁL DOSKY | Masívne drevo |
| HRÚBKA DOSKY | 4 cm |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 2 nohy |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
TV stolík FILEMON Dekorhome
TV stolík FILEMON Dekorhome
Černá / přírodní
Odoslanie do 14 dní
637.40 €
Černá / zlatá
Odoslanie do 14 dní
637.40 €
Pohovka MOLLY VELVET 2
Nástenná lampa PERSEFONE Dekorhome
Nástenná lampa PERSEFONE Dekorhome
Zlatá
Odoslanie do 14 dní
103 €
Stříbrná
Odoslanie do 14 dní
115.90 €
Kreslo DIKÉ Dekorhome
Klubové kreslo pravá koža / masívne drevo Dekorhome
Klubové kreslo pravá koža / masívne drevo Dekorhome
Hnedá
Nie je skladom
179 €
Sivá
Nie je skladom
203.10 €
TV stolík FILEMON Dekorhome
TV stolík FILEMON Dekorhome
Čierna
Odoslanie do 14 dní
551.20 €
Mangovník
Odoslanie do 14 dní
525.40 €


















