- Domov
- Obývacia izba
- Konferenčné stolíky
- Konferenčný stolík ROYAL D
Konferenčný stolík ROYAL D
Telefonická objednávka
Elegantný okrúhly konferenčný stolík v rustikálnom barokovom štýle. Zaujímavý vzhľad stola vyzdvihujú jemné tvary a dokonalé detaily.
Stolík má dosku vyrobenú z kvalitnej dyhovanej MDF a nohy prírodného dreva. Ponúka sa v dvoch variantoch - tmavý orech alebo biela.
Farba:
tmavý orech
biela
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
masívne drevo / dyhovaná MDF
Rozmery:
priemer: 60 cm
výška: 50 cm
Hmotnosť:
8 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Rustikálny, Barokový, Elegantný |
| TVAR | Guľatý |
| ŠÍRKA | 60 cm |
| HĹBKA | 60 cm |
| VÝŠKA | 50 cm |
| PRIEMER | 60 cm |
| HMOTNOSŤ | 8 kg |
| MATERIÁL | Dyha, MDF doska, Masívne drevo |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| MATERIÁL DOSKY | Dyha, MDF doska |
| MATERIÁL NÔH | Masívne drevo |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| VYSOKÝ LESK | Nie |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Rustikálny, Barokový, Elegantný |
| TVAR | Guľatý |
| ŠÍRKA | 60 cm |
| HĹBKA | 60 cm |
| VÝŠKA | 50 cm |
| PRIEMER | 60 cm |
| HMOTNOSŤ | 8 kg |
| MATERIÁL | Dyha, MDF doska, Masívne drevo |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| MATERIÁL DOSKY | Dyha, MDF doska |
| MATERIÁL NÔH | Masívne drevo |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| VYSOKÝ LESK | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.




