- Domov
- Obývacia izba
- Konferenčné stolíky
- Konferenčný stolík DEION Dekorhome
Konferenčný stolík DEION Dekorhome
Kód produktu: INVI41205
Telefonická objednávka
Veľká okrúhla doska stola z kvalitnej dubovej dyhy je na povrchu zdobená troma frézami, ktoré rozbíjajú dizajn. Čierny kovový rám s tromi nohami tvorí harmonický kontrast k svetlému drevu.
Konferenčný stolík ľahko skombinujete s akýmkoľvek nábytkom.
Farba:
dub / čierna
Materiál:
MDF laminovaná / kov
Rozmery:
šírka: 80 cm
hĺbka: 80 cm
výška: 42 cm
rozmer nohy: 1,5 x 1,5 cm
hrúbka dosky: 2 cm
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Vintage, Škandinávsky, Moderný, Elegantný, Nadčasový |
| TVAR | Guľatý |
| ŠÍRKA | 80 cm |
| HĹBKA | 80 cm |
| VÝŠKA | 42 cm |
| PRIEMER | 80 cm |
| MATERIÁL | Kov, Lamino, MDF doska |
| ROZKLADACIA | Nie |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| MATERIÁL DOSKY | MDF doska |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 3 nohy, Atypické |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Rozkladacie kreslo KENY
Odoslanie do 14 dní
od 338.10 €
408.90 €
Přidat do oblíbených
Konzolový stolík DEION Dekorhome
Prijímame predobjednávky
od 124.60 €
181 €
Přidat do oblíbených
Odkladací stolík 2 ks DEION Dekorhome
Varianty produktu
Čierna
Odoslanie do 14 dní
120.20 €
Zlatá
Nie je skladom
232 €
Odkladací stolík 2 ks DEION Dekorhome
Čierna
Odoslanie do 14 dní
120.20 €
Zlatá
Nie je skladom
232 €
Odoslanie do 14 dní
od 120.20 €
165.50 €
Přidat do oblíbených
Závesná lampa 2 ks kov Dekorhome
Odoslanie do 10 dní
od 101.10 €
118.70 €
Přidat do oblíbených









