- Domov
- Obývacia izba
- Konferenčné stolíky
- Konferenčný stolík ESCADA A
Konferenčný stolík ESCADA A
Telefonická objednávka
Dizajnový konferenčný stolík ESCADA A ozvláštni každú obývaciu izbu. Je to skvelá voľba aj do hotelových priestorov a kancelárií.
Stolík má konštrukciu vyrobenú z nerezovej ocele v zlatej / striebornej farbe. Doska stola je z tvrdeného skla.
Konferenčný stolík môžete kombinovať s ďalšími stolíkmi série ESCADA.
Farba:
zlatá / dymová
strieborná / priehľadná
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
nerezová oceľ / sklo
Rozmery:
šírka: 120 cm
hĺbka: 60 cm
výška: 40 cm
Hmotnosť:
20 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný, Elegantný |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 120 cm |
| HĹBKA | 60 cm |
| VÝŠKA | 40 cm |
| HMOTNOSŤ | 20 kg |
| MATERIÁL | Kov, Sklo |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| MATERIÁL DOSKY | Sklo |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 4 nohy, Atypické |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty7
Konzolový stolík ESCADA C II
Konzolový stolík ESCADA C II
Stříbrná
Nie je skladom
258.50 €
Bílá / zlatá
Nie je skladom
297.90 €
Černá / zlatá
Nie je skladom
297.90 €
Konferenčný stolík ESCADA A II
Konferenčný stolík ESCADA A II
Bílá / zlatá
Odoslanie do 10-14 dní
270.40 €
Bílá / stříbrná
Nie je skladom
227.60 €
Černá / zlatá
Nie je skladom
270.40 €
Konzolový stolík ESCADA C
Odkladací stolík ESCADA B
Odkladací stolík ESCADA B II
Odkladací stolík ESCADA B II
Bílá / zlatá
Nie je skladom
206.20 €
Bílá / stříbrná
Nie je skladom
174.60 €
Černá / zlatá
Odoslanie do 10-14 dní
206.20 €





