- Domov
- Obývacia izba
- Odkladacie stolíky
- Odkladací stolík ESCADA B II
Odkladací stolík ESCADA B II
Telefonická objednávka
Konzolový stolík ESCADA B II je vyrobený z kvalitného tvrdeného skla s mramorovým efektom a ocele v zlatej farbe.
Stolík môžete kombinovať s ďalšími stolíkmi série ESCADA.
Farba:
zlatá / biele sklo s mramorovým efektom
zlatá / čierne sklo s mramorovým efektom
strieborná / biele sklo s mramorovým efektom
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
nerezová oceľ / sklo
Rozmery:
šírka: 55 cm
hĺbka: 55 cm
výška: 55 cm
Hmotnosť:
13 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Elegantný |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 55 cm |
| HĹBKA | 55 cm |
| VÝŠKA | 55 cm |
| HMOTNOSŤ | 13 kg |
| MATERIÁL | Kov, Sklo |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| TYP STOLA | Konferenčný, Nočný, Odkladací, Príručný |
| MATERIÁL DOSKY | Sklo |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 1 noha, Atypické |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Konzolový stolík ESCADA C II
Konzolový stolík ESCADA C II
Stříbrná
Nie je skladom
258.50 €
Bílá / zlatá
Nie je skladom
297.90 €
Černá / zlatá
Nie je skladom
297.90 €
Konferenčný stolík ESCADA A
Konferenčný stolík ESCADA A II
Konferenčný stolík ESCADA A II
Bílá / zlatá
Odoslanie do 10-14 dní
270.40 €
Bílá / stříbrná
Nie je skladom
227.60 €
Černá / zlatá
Nie je skladom
270.40 €
Odkladací stolík ESCADA B
Konzolový stolík ESCADA C
Paraván Ethnic Monochrome Dekorhome
Paraván Ethnic Monochrome Dekorhome
135x172 cm (3-dielny) Odoslanie do 14 dní 163.30 € 225x172 cm (5-dielny) Odoslanie do 14 dní 236.20 €Chesterfield pohovka PALLAS Dekorhome
Chesterfield pohovka PALLAS Dekorhome
Sivá
Odoslanie do 14 dní
857.30 €
Hořčicová
Nie je skladom
827.80 €
Světle šedá
Odoslanie do 14 dní
860.90 €








