- Domov
- Obývacia izba
- Konferenčné stolíky
- Konferenčný stolík ESUS Dekorhome
Konferenčný stolík ESUS Dekorhome
Telefonická objednávka
VÝNIMOČNÝ KONFERENČNÝ STOLÍK

JEDINEČNÝ DIZAJN

PRAKTICKÉ VLASTNOSTI

FAREBNÉ VARIANTY


TECHNICKÉ PARAMETRE

MONTÁŽ
Úplne výnimočný konferenčný stolík s mimoriadnym dizajnom jemnej štruktúry listu v elegantnej žiarivej farbe.
Stolík skutočne upúta pozornosť. Vzhľadom na svoj ručne spracovaný povrch sa tvar a rozmery každého stola líšia a každý kus je jedinečný. Otvory v štruktúre povrchu nie sú príliš veľké, aby ste mohli na stolík položiť čokoľvek bude treba.
Pre prípad nerovnosti povrchu má stolík regulovateľné plastové nožičky, ktoré zároveň chránia podlahu pred poškriabaním.
Farba:
zlatá
medená
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
zliatina kovu a hliníka
Rozmery:
šírka: 122 cm
hĺbka: 69 cm
výška: 42 cm
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Orientálny, Vintage, Moderný, Elegantný, Nadčasový |
| TVAR | Oválny |
| ŠÍRKA | 122 cm |
| HĹBKA | 69 cm |
| VÝŠKA | 42 cm |
| MATERIÁL | Hliník, Kov |
| ROZKLADACIA | Nie |
| TYP STOLA | Konferenčný, Odkladací, Príručný |
| MATERIÁL DOSKY | Kov |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 1 noha |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Odkladací stolík ESUS Dekorhome
Odkladací stolík ESUS Dekorhome
Zlatá
Odoslanie do 14 dní
90.10 €
Stříbrná
Odoslanie do 14 dní
90.10 €
Odkladací stolík 2 ks ESUS Dekorhome
Odkladací stolík 2 ks ESUS Dekorhome
Zlatá
Odoslanie do 14 dní
292.60 €
Stříbrná
Odoslanie do 14 dní
292.60 €
Rozkladacie kreslo KENY
Závesná lampa 2 ks kov Dekorhome
Konferenčný stolík ESUS 80 cm Dekorhome
Konferenčný stolík ESUS 80 cm Dekorhome
Zlatá
Odoslanie do 14 dní
434.90 €
Měděná
Odoslanie do 14 dní
434.90 €
Stříbrná
Odoslanie do 14 dní
434.90 €














